RGK

1988’de kurulan, sporcular ve günlük tekerlekli sandalye kullanıcıları için özel sandalyeler üreten RGK’nın her sandalyesi, kullanıcıların gereksinimlerine ve bireyselliğine uyacak şekilde benzersiz sandalyeler üretip, piyasadaki en hafif sandalyeleri sun 19 Kas 2020 12:40

RGK

 
rgk aktif tekerlekli sandalyeler
 
1988’de kurulan, sporcular ve günlük tekerlekli sandalye kullanıcıları için özel sandalyeler üreten RGK’nın her sandalyesi, kullanıcıların gereksinimlerine ve bireyselliğine uyacak şekilde benzersiz sandalyeler üretip, piyasadaki en hafif sandalyeleri sunmak için en kaliteli malzemeler kullanır. Alanın da uzman danışmanlardan oluşan ekibiyle, mükemmel koltuğunu oluşturmaları için kullanıcıları değerlendirme sürecinden geçirebilirler. RGK, kullanıcıların bireysel haklarına saygı duyan ender markalardan biridir, bu yüzden tekerlekli sandalye kullanıcıların ölçülerini alırken titizlikle çalışırken, mükemmel sandalyeyi kullanıcılarına ulaştırmak için müşterilerinin hizmetlerindedir. Alanında uzmanlar sayesinde müşterilere en iyi hizmeti ve deneyimi yaşatmak için RGK ve yeni tekerlekli sandalye modelleriyle ilgili bilgi ve birikimini müşterileriyle paylaşmaktan kaçınmamaktadır. Son 30 yıldır tasarımda sınırları zorlayarak kendilerini pazar lideri olarak belirmeyi başardılar. RGK kullanıcılarının satın alma sürecinde ve sonrasında desteğini geri çekmemekle beraber müşterilerinin daima yanında.
 
Keşfetme, daha ileriye gitme, potansiyelinizi en üst düzeye çıkarma ve hedeflerinize ulaşma özgürlüğü ana motivasyonudur. İnşa ettikleri her sandalye kullanıcıların kişisel karakterini yansıtmaktadır ve kişilikleri, yaşam tarzlarını ve tutkularını yansıtmakla beraber öz varlıklarının ayrılmaz bir parçası haline gelir. 1988’den beri ileriye gitmelerinin başlıca sebebi budur. Kullanıcıların mükemmel tekerlekli sandalyelerini oluşturmak için var olup hizmette sınır tanımıyorlar. Kullanıcılar için bir aktif sandalye tasarlamaya başlamadan önce, kullanıcıların her ihtiyacını karşıladıklarından emin olmak için kullanıcıları tanımaya zaman ayırıp ihtiyaçlarını belirlemek için çabalamaktadırlar. Uzman danışmanları, aralarında 60 yılı aşkın sektör bilgisi ve deneyime sahiptir. Tekerlekli sandalye kullananlar olarak, değerlendirme sürecinde müşterilerine ayrıntılı olarak rehberlik edebilir, en iyi tavsiyeyi verebilir ve sahip olabilecekleri tüm soruları yanıtlayabilirler.
 
Tasarımda sınırları zorlamak standarttır. Pazar lideri. Yeni, yaşamı değiştiren ürünler tasarlarken takıntılı bir yaklaşım benimsenir. Yaptıkları her şey RGK tarafından araştırılıyor, tasarlanıyor ve test ediliyor, böylece yoğun bir modern dünya için sürekli olarak kendilerini geliştirebiliyorlar. En son teknoloji ve malzemeleri kullanarak, sadece en iyi ürünleri sunmayı hedef almaktadırlar. En yüksek kaliteyi elde etmek amacında yola koyulan RGK, mükemmelliyetçi bir markadır. İnşa ettikleri her aktif tekerlekli manuel sandalyenin her parçası, en ince ayrıntısına kadar titizlikle tasalarlanır, mühendisliği yapılır ve en önemli unsur olarak elle yapılır. Ne yaptıklarına gerçekten ne kadar önem verdiklerini gerçekten kanıtlayan bir seri üretmek için sandalye serileri ve bunları nasıl ürettikleri konusunda fanatik bir tutum takınırlar. Kullanıcıların hedefleri ne olursa olsun, onlara ulaşmalarında yardımcı olabilmek için mümkün olan her şeyi yapmaktan kaçınmayan RGK, kullanıcıların ihtiyacı olduğu süre boyunca onlara hizmet vermeyi garanti ederek yolculuklarında onları desteklemek için yanı başlarında.
 

TEKERLEKLİ SANDALYELERDE BAŞLICA SORUNLAR

 
Standart veya yapılandırılabilir tekerlekli sandalyeler, özellikle rehabilitasyonun ilk aşamalarında kullanıcıları destekleyen önemli bir amaca hizmet eder, ancak kullanıcı daha aktif ve bağımsız olmak istediğinde, bu tür tekerlekli sandalyenin onları sınırlayabileceğini görebilir. Standart tekerlekli sandalye modellerinin boyutları, herkese ayrı ayrı uymadıkları için sınırlayıcı olabilir. Tekerlekli sandalye kullanıcılarının %80-90’ının mevcut tekerlekli sandalyelerine tam olarak uymadığı ön görülmektedir. 
 
Sağlıklı bir oturma pozisyonuna sahip olmayan tekerlekli sandalyeler, pelvis ve omurgayı kötü duruş yaratan pozisyonlara zorlayabilir ve zamanla muhafaza edilirse, yorgunluk, ağrı, enfeksiyonlar, doku bozulması, solunum problemleri ve kalıcı yaralanmalar gibi ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bazı tekerlekli sandalyelerin tasarımı temel olabilir ve sınırlı seçeneklere sahip olabilir. Bu, daha aktif olma yeteneğini kısıtlayabilir ve kullanıcının bireysel gereksinimlerini karşılamayabilir. Rahatsızlık, güveni azaltır ve omurilik yaralanması olan kişilerin %59 2’sinde görülen sağlık sorunları ve ağrı riskini artırır.
 
Tüm tekerlekli sandalyeler en hafif ve verimli çözümü sağlamak için optimize edilmemiştir. Boyut olarak büyük olabilirler, düşük maliyetli malzemeler kullanabilir ve koltuğa ağırlık ekleyen modüler bir tasarıma sahip olabilirler, bu nedenle itme, manevra ve kaldırma için daha fazla enerji gerekir.Ağır bir tekerlekli sandalye performansını sınırlayabilir ve özellikle biyomekanik optimize edilmemişse kullanımını zorlaştırabilir. İtmek ve manevra yapmak için daha fazla enerjiye ihtiyaç vardır, bu da yorgunluğu artırır ve vücudun üst kısmına daha fazla stres ve baskı uygular.

 

TEKERLEKLİ SANDALYE ÖLÇÜMÜ İÇİN RGK ÇÖZÜMÜ

 
RGK, her insanın benzersiz olduğuna ve bu nedenle her tekerlekli sandalyenin de benzersiz olması gerektiğine inanır. Bu nedenle, her tekerlekli sandalye RGK, kullanıcının bireysel ölçümlere göre tasarlanır ve üretilir. RGK, bireyselliğe saygı duyar ve herkesin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya inanır. Tekerlekli sandalyeyi ölçmek için yapılmış bir RGK, kullanıcıya mükemmel uyum sağlar ve her bir bireysel gereksinimi destekler. Kullanıcı ve tekerlekli sandalye için 30’dan fazla bireysel ölçüm alınır, böylece kişisel gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanabilir ve üretilebilir. Doğru pozisyonda oturmak, kısa ve uzun vadede baskı ile ilgili sorunların gelişme risklerini önemli ölçüde azaltabilir. İyi sağlık, daha aktif bir yaşam tarzını teşvik etmeye yardımcı olur ve bu da kullanıcının refahını olumlu yönde etkileyebilir. Birçok işlevsel seçeneğin yanı sıra, optimum konfor, denge ve duruş sağlamak için çok çeşitli ergonomik seçenekler mevcuttur.
 
rgk aktif tekerlekli sandalye modelleriRahat hissetmek, güveni artırır ve kullanıcının aktif bir yaşam tarzı elde etmesine yardımcı olur. Uzun süreli rahatsızlık, ağrı ve kalıcı yaralanmalar gelişme olasılığı önemli ölçüde azalır. Mümkün olan en hafif çözüm, bireysel ölçümler, en yüksek kaliteli malzemeler ve sağlam bir çerçeve tasarımı kullanılarak elde edilir. Kullanıcı ve tekerlekli sandalye tam bir uyum içinde çalışır. Bu, ilerletmek için gereken enerji miktarını azaltır ve dolayısıyla tekerlekli sandalyenin kullanıcının yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için verimliliğini artırır.
 
İlk sorgunuzu yaptığınızda, özel müşteri yöneticiniz ihtiyaçlarınız, ürünleriniz, yaşam tarzınız, mevcut olabilecek finansman yolları ve diğer birçok konu hakkında konuşacaktır. Değerlendirilmenizde, tümü alanında uzman danışmanlar tarafından 30’dan fazla ölçüm alınır. Bu, sadece nasıl ölçüleceğini bilmelerini değil, aynı zamanda bir sandalyede yaşamın yaşam tarzı gereksinimlerini anlamalarını sağlar. Yapılan tam ölçümler daha sonra 3D bir görüntü oluşturan ve sandalyenin kusursuz olduğundan ve mükemmel işlevselliğe sahip olduğundan emin olmak için işlevsel bilgiler sağlayan CAD sistemine eklenir. Her sandalye bir kişi ve tek başına bir kişi tarafından yapılır. Bu, bir teknisyenin koltuğunu bükmesi, kaynak yapması ve bitirmesi anlamına gelir, böylece hata veya yanlış yorumlamaya yer kalmaz; Koltuğunuz sadece ellerinde olan bir şey değil, tamamlanması için gereken süre boyunca yaşadıkları ve nefes aldıkları bir projeye dahil edilirler. Değerlendirmeden tamamlanmış bir sandalyenin resmi olarak onaylanmasına kadar 19 kez şaşırtıcı bir kontrol gerçekleştirilir. Her bir sandalye birkaç sayfalık listeleri, fiziksel testler ve ayrıntılı inceleme ile birlikte gelir.

 

 

Rgk Tiga FX Exclusive Aktif Tekerlekli Sandalye

 
rgk tiga fx aktif tekerlekli sandalye
 
Seyahat sırasında garaja konulan sandelyelerin hırpalanması ve kırılmasından usanan kullanıcıların, sadece kullanmış oldukları tekerlekli sandalyelerini sığdırmak için büyük bir araba satın almak istemeyen kullanıcılar için Tiga FX tam kullanıcılara göre. Basitçe katlanarak evrak çantası tarzı bir şekle dönüşür, kolayca üst dolaplara ve pratik bir şekilde araç garajlarına rahatlıkla sığabilir. Seyahat etmeyi seven cesur gezginler için mükemmel şekilde uygun olan kusursuz bir sandalye modelidir.
 
Tiga FX’in en önemli özelliği Q-kilit sistemidir. Yenilikçi, akıllı ve modern bir yapıya sahiptir. Kullanıcılar rahatlıkla sandalyelerini katlayabilir, küçük bir seyahat arkadaşı olarak seyahat sıralarında kolaylıkla yanlarında taşıyabilirler. Minderi çıkarın, yan korumaları düzleştirin, ön çerçeveyi koltuk rayının altına katlayın, sırtlık yastığın yerini alır, sadece hızlı açılan aks pimleri ile yolculuğunuza devam edin.
 
Rakipsiz Performansyısla Tiga FX aktif tekerlekli sandalye modelinde yalnızca en iyi malzemeler kullanılır. Alüminyum sağlamlığı, dayanıklılığı ile ünlüdür ve hafiflikte eş anlamlıdır. Tekerlekli sandalyelerinin en iyi performansı, yalnızca Pazar liderleri tarafından üretilen unsurların yanı sıra, ölçüden teslimata kadar tüm yapı boyunca şaşırtıcı 19 kalite kontrolün kullanılmasıyla sağlanır.
 
Fonksiyonel Seçenekler: Bireysel gereksinimlerini karşılamak için tekerlek kilitleri, yan korumalar, devrilme önleyici ve çok daha fazlası gibi bir çok çeşitli aktif seçeneklerle kullanıcılar, kişisel gereksinimlerine uyacak şekilde itme kolları, tekerlek kilitleri, ve kolçaklar gibi çeşitli destek seçeneklerine ulaşabilirler. Sabit veya ayarlanabilir aks konumu sabit veya ayarlanabilir ayaklık pozisyonu sabit veya yüksekliği ayarlanabilir sırtlık el bisikleti montajı için ekstra bombeli çubuğa sahip. Cilalı çeşitli renklerde elektrostatik toz boyalı çerçeve tarzına uygun bir vurgu rengi, sırtlığa kişisel bir nakış ekleyebilirler
 
Airtech Teknolojisi; Düşük profilli titanyum tokalar dahil olmak üzere yeni örgü kayışlı ayarlanabilir koltuk döşemesi daha iyi destek ve konumlandırma için file kapak panelleri ve düşük profilli titanyum tokalar dahil gerginliği ayarlanabilir sırtlık ve orta ped ile kullanıcıları serin tutmak için nefes alabilen malzeme yapılarına sahiptir.
 
 
 
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.