Roho Minder

Roho minder genelde engelliler tarafından ve uzun süre oturarak çalışan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Roho havalı minder rahatlık ve konforu birlikte size sunar. 06 Kas 2020 12:12

Roho Minder

Roho minder genelde engelliler tarafından ve uzun süre oturarak çalışan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Roho havalı minder rahatlık ve konforu birlikte size sunar. Roho minder rahatsızlık dolayısıyla uzun süre yatmak ya da oturmak zorunda kalanlar tarafından da kullanılmaktadır. Ev içerisinde, arabada ve ofisi içinde uzun vadeli oturmak zorunda olan insanlar rahatlık açısından roho havalı minderi tercih etmektedirler. Roho minder fiyatları minderin boyut ve özelliğine göre değişim göstermektedir.  Roho minder yatağa bağımlı yatarak tedavi gören veya uzun süreli oturarak tedavi görmek zorunda kalan dekübit ülserininin oluşumunu engellemektedir. Bası ve yatak yaraları başta felç olmak üzere hareketsiz yatmak zorunda kalan hastaların en büyük problemlerindendir. Hastanın uzun süre aynı tarafa yatması sonucu derinin bozulmasıyla vücutta yaralar açılmaktadır. Hastada bulunmakta olan yaranın tedavisinde yardımcı olmaktadır. Rahat kullanımı ile ön plana çıkan roho hava dolaşımlı minder, kullanıcılarına rahat ve düzgün oturuş veya yatış pozisyonu sunarak kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Minder yıkanabilir, hafif ve hava sirkülasyonu sağlayabilme özelliği taşımaktadır. Roho tekerlekli sandalye minderi neopren'den üretilmiştir. Minder kılıfının üst yüzeyi 2 tarafa uzamaya uygun olup, ıslaklığı alt tabakaya geçirmektedir. Bu sayede kullanıcının oturduğu bölge kuru kalır ve sürtünme önlenerek doku tahribatı önlenmiş olur. 
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.