Sermax Tekerlekli Sandalye

26 Eki 2016 09:05

Sermax Tekerlekli Sandalye

Sermax Tekerlekli Sandalye, engelli sandalyeleri grubunda en çok satan markaların başında yer almaktadır. Güvenirliliği, konforu ve sağlamlığı ile ön plana çıkan sermax markası kullanıcılarına ayrıcalık sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Sermax marka ürünler CE ve ISO belgelidir. Ürünlerini ithal eden firma, toptan ve perakende satışta yapmaktadır. Sermax marka ürünler farklı özellikelerde olup müşterinin talebine göre de ürün üzerinde ayarlama imkanı sumaktadır.

Yedek parça ve teknik servis hizmeti de sunan firma satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.  Özellikle akülü sandalyelerde yetkili servise yönlendirilen müşteriler olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır.

Firmanın İade Koşulları;
İade süresi kaç gündür?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 
 
İade şartları nedir?
 
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. 
• Ürünün faturası, 
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
Ancak bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. 
_x000D_
Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
 
Nasıl iade edeceğim ?
 
Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. 

 

Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz.

 
• Ürünün orjinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.
• Kontrol Etiketi yırtılmış ürünlerin geri iadesi yapılmamaktadır. 

Tekerlekli Sandalye Dünyası
Müşteri İlişkileri Departmanı
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.