Standartlara Uygun Ventilli, Ventilsiz ve Cerrahi Maskeler

Covid-19; yani bilinen adıyla ‘’Korona Virüs’’ ortaya çıktığı günden bu yana hızla yayılım göstermiş ve tüm dünyada etkisini hissettirmiştir. Binlerce kişinin ölümüne sebebiyet veren bu hastalık ‘’Dünya Sağlık Örgütü’’ tarafından da ‘’Pandemi’’ olarak ka 18 May 2020 14:40

Standartlara Uygun Ventilli, Ventilsiz ve Cerrahi Maskeler

Covid-19; yani bilinen adıyla ‘’Korona Virüs’’ ortaya çıktığı günden bu yana hızla yayılım göstermiş ve tüm dünyada etkisini hissettirmiştir.  Binlerce kişinin ölümüne sebebiyet veren bu hastalık ‘’Dünya Sağlık Örgütü’’ tarafından da ‘’Pandemi’’ olarak kabul ilan edilmiştir.
Peki nedir bu ‘’Korona Virüs’’ ? Nasıl bulaşır? ve Korunmak için neler yapılmalıdır? Ne gibi önlemler alınmalı? Covid-19 solunum yolu ile ağızdan, burundan ve göz ile bulaşabilen akciğerlere nüfuz eden bir hastalıktır. Grip gibi oldukça hızlı bulaşabilen bu hastalık; insanlar arasında, temas, öksürme, hapşırmak ile çok rahat bulaşabilmekte ve insanları enfekte edebilmektedir. Yayılımını engelleyebilmek adına sosyal mesafe ve izolasyonu korumak en önemli yapılacaklar arasındadır. Bunların yanında ellerin sürekli temizlenip yıkanması ve maske kullanımı da son derece önemlidir. Maskesiz dışarı çıkmanın son derece tehlikeli olduğu bu dönemlerde kesinlikle maske kullanılması gerekmektedir. Peki hangi maskeleri kullanmak gerekir? Tekerlekli Sandalye Dünyası siz değerli müşterileri için, iş yeri çalışanları için, tüm sağlık çalışanları için en uygun, en kaliteli ve güvenilir standartlara uygun ventilli, ventilsiz ve cerrahi maskeleri stoklarına katmış bulunmaktadır.
Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası ve civar ilçelerden; Pendik, Kartal, Ümraniye, Maltepe gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu maskelere sahip olabilmek ve sipariş oluşturmak için Tekerlekli Sandalye Dünyası Kadıköy şubemizi arayabilir, sitemizi ziyaret edebilir ve uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
                                         
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.