Sunrise Medical

Manuel ve elektirikli mobilite ürünleri ile oturma ve pozisyonlandırma çözümleri üreten Sunrise Medikal, 18 ülkede faaliyet gösteren ve 130’dan fazla ülkede dağıtım yapan 2200’den fazla çalışanıyla, bütün engellilere hizmet etmeye devam ediyor. Sunrise Me 16 Kas 16:45

Sunrise Medical 

 
sunrise medical quickie
 
Manuel ve elektirikli mobilite ürünleri ile oturma ve pozisyonlandırma çözümleri üreten Sunrise Medikal, 18 ülkede faaliyet gösteren ve 130’dan fazla ülkede dağıtım yapan 2200’den fazla çalışanıyla, bütün engellilere hizmet etmeye devam ediyor. Sunrise Medikal, yenilikçi, yüksek kaliteli mobilite ürünleri ve hizmetlerinin tasarımında üretiminde ve pazarlamasında dünya lideridir.
 
Sunrise Medical, manuel tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyeleri, akülü scooterları, hareket yardımcıları ve hem standart hem de özelleştirilmiş otuma ve konumlandırma sistemlerinin geliştirilmesi, tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünya lideridir. Sunrise Medical ürünleri, İngiltere, Meksika, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Hollanda, Polanya, Norveç, Avustralya ve Çin’de kendi tesislerimizde üretmektedir.
 
Quickie, Zippie, Breezy, Sterling, JAY, Coopers ve Lomax tescilli markaları altında pazarlanan temel ürünleri, 130’dan fazla ülkede evde bakım tıbbi ürün satıcıları veya distribütörleri ağı aracılığıyla satılmaktadır. Sunrise Medical’in mekezi Almanya’nın Malsch kentinde bulunmaktadır; Fresno, California’da bulunan Kuzey Amerika genel merkezi ile şirketin dünya çapında 2200 çalışanı vardır.
 
Hem iç hem de dış müşterilerinin beklentilerini karşılamaya ve aşmaya kararlı olan, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel bir yanıt vererek güvene dayalı bir ilişki kurmaya kararlı bir kuruluştur. İş hedeflerine ulaşmak için çalışanlarına iletişim yoluyla paylaşmak ve teşvik etmek, olumlu ve proaktif bir ekip ruhunun herkes tarafından benimsenmesi ve sonuçlarının iyileştirilmesi için, müşterilerini düşünüp gerektiğinde, müşterilerine rehberlik, motivasyon ve yapıcı geri bildirimler sunuyor. 1983’ten beri, yüksek performanslı tekerlekli sandalye çağına, geleneklere meydan okuyan ve yeniliklere öncü eden bir markadır. Sunrise Medikal, mobilite ürünlerinin tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünya çapında en tanınmış ve tanınan endüstri liderlerinden biridir. Engellilerin daha iyi bir yarının tadını çıkarabilmeleri için bugün daha iyi ürünler Sunrise Medical, yenilikçi, yüksek kaliteli mobilite ürünleri ve hizmetlerinin tasarımında, üretiminde ve pazarlanmasında liderdir.

 

Sunrise Medical Manuel Tekerlekli Sandalyeleri

 
quickie manuel tekerlekli sandalye
 
Kullanıcıların aktif yaşamının taleplerine ayak uydurmak için en son tekerlekli sandalye teknolojisini engelli kullanıcılarla tanıştıran Sunrise 30 yılı aşkın insanların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri dinledi, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve aktif yaşamlarına senkronize şekilde ayarlayarak, modern tasarım, üstün performans ve özelleştirilmiş bir yapı sayesinde Sunrise, ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturdu.
 
Tekerlekli sandalyelerinde havacıların kullanmış oldukları özel bir alaşım kullanarak, ShapeLoc Teknolojisi sandalyelerinin şasisinin gücünü artırır, daha ince profillere izin vererek sandalyelerindeki toplam ağırlığı azaltır. Sert, aktif bir tekerlekli sandalyeden kullanıcıların bekleyebileceği her türden minimalist stili yaratmak için sandalyeler akıllıca tasarlanmıştır.
 
Sürüş dinamiklerinde en iyiyi veya en kompakt katlama boyutlarını arayanların tek adresi Sunrise, standart tekerlekli sandalyelerden ayrılan, tekerlekli sandalye sınıfının en hafif tekerlekli sandalyelerine sahip, havalı, temiz ve modern tasarımlarıyla, her itmede hızlarını ve verimliliklerini en üst düzeye çıkarırlar.
 
Keskin hattından hiçbir ödün vermeden hafif tekerlekli sandalyenin tüm avantajlarına sahiptir Sunrise manuel tekerlekli sandalyeleri. Tamamen baştan tasarlanmış aks gövdesi ile birleştirilmiş yepyeni tarzlarda benzersiz bir çapraz bağlantıyla tekerlekli sandalyelerinin katlanması, kaldırılması ve taşınmasını kolaydır.
 
Yenilikçi bir çapraz bağlantılı ve kompakt katlama boyutları ile Sunrise manuel tekerlekli sandalyelerinin katlanması, kaldırılması ve taşınması kolaydır. Normalde sert bir tekerlekli sandalyeden engelli kullanıcıların bekleyebileceği her türden minimalist stili yaratmak için akıllıca tasarlanmıştır. Sportif, zarif tasarımı ve yenilikçi teknolojisi ile engelli kullanıcılar için ideal bir yol arkadaşı olan hafif, katlanır bir tekerlekli sandalye deneyimi sağlar. Sunrise manuel tekerlekli sandalyeleri, eşsiz katlama performanslarıyla, tamamen yeniden tasarlanmış aks gövdeleri, yeni çapraz bağlantılarıyla birleştirilmiş, sağlam bir şasi, dengeli sürüş performansı, taşınabilirliği ile kullanıcılarının beğenilerine sunuyor. Kullanıcılar satın almış oldukları sandalyelerinde kendilerine has özelleştirilebilir seçenekleriyle kendilerine özel sandalyenin vermiş olduğu keyfi yaşayabilirler.
 
quickie hafif manuel tekerlekli sandalye
 
Sunrise manuel tekerlekli sandalyeleri, sektördeki en geniş olası konfigürasyon yelpazesini sunar. 100.000’den fazla farklı karmaşık rehabilitasyon seçeneği ve uyum veya performanstan ödün vermeden tüm benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, yalnızca bir tekerlekli sandalye Sunrise adını taşıyabilir. Kişiye özel uyum önemlidir. Sunrise her özellik ve seçeneğin kullanıcıların yaşamak istediği hayatı desteklemek için birlikte çalışması için tasarlanmıştır. Daha verimli, daha fazla erişim aralığı ve çok sayıda seçeneklerle, yüksek performans, iyi konumlandırma ve mükemmel konfor için en iyi uyumu sağlamak adına dikkate alınması gereken faktörlerden sadece bir kaçıdır. Günümüzde mevcut olan diğer hafif tekerlekli sandalyelerden neden daha fazla insanın Sunrise markasının sunmuş olduğu tekerlekli sandalyeleri, kullanıcıların seçmiş olduğunu merak edenler için, evrensel boyutta yapmış olduğu işlerle insanların güvenini kazanmış dünya üzerinde adını zirveye taşımış bir markadır.
 
Arka tekerlekler bir sandalye de en önemli bileşenlerinden biridir çünkü kullanıcıların daha verimli hareket etmelerine yardımcı olabilirler. Doğru arka tekerlekli seçmenin öneminin farkında olan QUICKIE, bu nedenle sektördeki en geniş seçenek varyasyonlarından birini sunuyuor. Sunrise de Spinergy, Mag, Ultra Hafif Spoke ve çok daha fazlasını içeren 22’den fazla farklı arka tekerlek seçeneği arasından kullanıcılar seçimlerini yapabilirler. Pnömatik, yüksek basınçlı, tam poli veya dağ lastikleri dahil olmak üzere sekiz farklı lastik seçimleriyle birlikte, 14 farklı el işçiliği seçeneğinden bahsetmeye gerek yok. QUICKIE ile sizin için mükemmel sürüşü elde etmek için seçenekleri karıştırıp eşleştirebililer.
 
Kullanıcıların istediği açıya ve zemin boşluğuna sahip olduklarında kullanıcılar, modern görünüm hissi tercih edenler için sabit ve ön kaldırma seçenekleri sunup kullanıcıların sahip olabileceği konforlardan ödün vermemektedir. Bir çok tekerlekli sandalye modelleri üreticiler tarafından taklit edilir, ama Sunrise tekerlekli sandalyeleri asla kopyalanamaz. Sunrise gücü modülerliğinde yatmaktadır. Çünkü zamanla değişen sadece bedenlerimiz değil, kariyerimiz, hobilerimiz, evlerimiz, yaşam tarzlarımı ve çok daha fazlası. Engellilerin yaşamak istediği hayatları yaşamalarını sağlamak için Sunrise, sınıfının en çok satan ultra hafif tekerlekli sandalyelerine sahiptir.

 

Sunrise Patentli Q-Fit Teknolojisi

 
Q-Fit Teknolojisiyle, koltuğun ömrü boyunca korunabilen sıkı bir oturmayı garanti eder. Sunrise sandalyelerinin kolçaklarında (sallanma, geriye itme ve çıkarılabilir seçenekler), kompozit yan korumalarda, askı mandallarında, ayak dayama kıskaçlarında ve koltuk selelerinde yer alan, özelliklere sahiptir.
 

Sunrise Ürünleri

 
Sunrise devrim niteliğindeki mühendisliği, ağırlık tasarrufundan ödün vermeden piyasadaki en güçlü ve en dayanıklı şasileri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Daha fazla dayanıklılık ve güvenilirlik için 7000 serisi havacılık alüminyumunun gücünden yararlanarak sandalyelerini roket ve uçak yapımında kullanılan aynı malzemelerden yapmaktadır. Crossbrace tasarımı başka hiçbir yerde bulamayacağı 7000 serisi havacılık alüminyumunu alıp modellerine kaynaklanmış elmas şekilli profillerine ekstrüde etmektedir. Bu optimize edilmiş geometri, daha hafif ağırlıkta daha güçlü, daha sert bir çapraz bağlantı oluşturarak engelli kullanıcıların güvenebilecekleri uzun ömürlü bir dayanıklılık sağlar.
 
Aralarındaki 200 yıldan fazla ortak deneyime sahip tasarımcıları, tekerlekli sandalye tasarımında çıtayı yükseltmek için sürekli olarak kendilerine meydan okumaktadır. Sonuç olarak, Sunrise, 30 yılı aşkın süredir tasarımda endüstriye liderlik etmektedir. Modüler yan çerçeveler, derinlik ayarlı koltuk arkalıkları, açısı ayarlanabilir tekerlek plakaları, tekerlek kilidi uzatma kolları, evrensel aks plakaları ve çok daha fazlası gibi sektör lideri yenilikçilere öncülük eden Sunrise ile denenmiş ve gerçek bir ürünün kullanıcılarına sağlamış olduğu konforun vermiş olduğu hazla kullanıcılar paralarının hakkını sonuna kadar almış olur.

 

Sunrise Medical  Akülü Tekerlekli Sandalyeleri

 
quickie akulu tekerlekli sandalye
 
İçeride veya dışarıda, Sunrise akülü tekerlekli sandalyeleri, kullanıcıları istedikleri yere götürecek performansa ve manevra kabiliyetine sahiptir. Elektrikli tekerlekli sandalyeleri bağımsız bir yaşam için tasarlanmış, oturma sistemi ve genişletilebilir kontrol sistemi ile mevcuttur. Sunrise motorlu sandalye ile kullanıcıların bağımsızlık kontrolü her zaman ellerinde olacak.
 
Sunrise akülü tekerlekli sandalyeleri, benzersiz sürüş deneyimi için işlevi ve lüksü birleştirir. Güvenilir güçlü motorları ile kullanıcılara günlük hayatın heyacanını yaşamalarına fırsat vermektedir. Hem içeride hem dışarıda elektrikli tekerlekli sandalye teknolojisinde çıtayı belirliyor. Üstün sürüş performansı ile daha uzağa SpiderTrac süspansiyon ve tekerleklerin bağımsız hareketi ile zorlu arazilerde kullanıcıların kendilerini güvende hissetmeleri için, daha önce hiç olmadığı gibi bir sürüş deneyimi ile mükemmel manevra kabiliyeti ile dar ve kompakt alanlarda sezgisel sürüşün ve mükemmel manevra kabiliyetinin keyfini çıkarabililer.
 

Sunrise Motor Teknolojisi

 
Sağlam motor teknolojisiyle başka hiçbir yede kopyalanamıyor. Bunun nedeni, iyileştirilmiş performans, sürülebilirlik ve menzile sahip daha uzun ömülü, yüksek verimli bir motor geliştirmek için üreticileriyle birlikte yıllarca çalışmasıdır.
 
Optimum sürüş performansı için tasarlanan Sunrise akülü sandalyeleri, uzun mesafeler seyahat etmek yerine ev ve işyeri çevresinde manevra yapmak için daha fazla zaman harcandığını bildikleri için motorlarını, güçten ödün vermeden, küçük alanlarda ihtiyacı olan kontrolü kullanıcılara verecek şekilde tasarladı. Ayrıca sahip olduğu pil kapasitesiyle %10 daha fazla sürüş yapabilir kullanıcılar. Yollarda benzersiz sürüş keyfi sunan Sunrise akülü tekerlekli sandalyeleri performanstan ödün vermemektedir. Motorlarında bulunan daha büyük kanatçıklar sadece şık bir tasarım özelliğine sahip değildir. Daha büyük soğutma kanatları, ısının daha etkili bir şekilde kaçmasını sağlayarak termal geri dönme riskini azaltır, böylece bir eğimde veya düz olmayan yüzeylerle karşı karşıya kaldıklarında bile ek güçlendirme ile birleştiğinde %25 daha fazla ve daha hızlı sürüş yapabilirler. Daha dik eğimler ve hatta kapı pervazları gibi engellerin üstesinden gelmek, kontrolör ve motor kombinasyonuyla daha kolay hale geliyor. Bu iki sistem, ihtiyaç duyulduğunda ekstra güç için çalışır.
 
Sunrise Dayanıklılık
 
Bazı rakiplerin aksine, Sunrise motorlarında plastik yerine metal dişliler bulunur. Düşük gürültü ve yüksek verimlilik için cilalanmış tamamen metal dişliler zorlu koşullarda beklentileri karşılıyor. Bu dişlileri cilalamak için fazladan adım atan Sunrise, daha iyi bir sürüş için uzun bir yol katediyor. Sunrise Motor Teknolojisi, zorlu test standartlarını sürekli olarak aşmaktadır. Kanıtlanmış %99 başarı oranıyla, yolculuklar diğerlerinden farklı oluyor.
 
Koltuk derinlikleri ve genişliği, sırtlık açısını ve yüksekliğini, ayak açısını, alt bacak uzunluğunu, kol dayanağı yüksekliğini ve derinliğini ve koltuk başlığı yüksekliğini ayarlayabilirler. Bu ayarlama seçenekleri kullanıcılara tam bir esneklik sağlar ve kullanıcılar için doğru oturma pozisyonunu oluşturarak hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Değişen gereksinimler durumunda kolay özelleştirmeye izin veren araçlara sahiptir.
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.