Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye

Alman üretimi olan Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye, çelik gövde yapısına sahip son derece dayanıklı bir modeldir. Kaptan koltuklu akülü sandalye modelleri arasında en ucuz akülü sandalye modellerinden olan Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye, oldukç 26 May 10:20

Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye

Alman üretimi olan Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye, çelik gövde yapısına sahip son derece dayanıklı bir modeldir. Sınıfının en ekonomik akülü sandalye modellerinden olan Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygundur. 130 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye, son derece konforlu bir modeldir. 14" havalı şişme arka ve 9" yumuşak silikon dolgu ön tekerlekleri ile konforlu bir sürüş sunan Swemo Q100 akülü hasta sandalyesi, yüksek kaliteli süspansiyon sistemi sayesinde darbeleri emerek sürüş konforunu üst seviyeye çıkartmaktadır. 2 x 450 W gücündeki motoru ve 2 v 45 Ah aküleri ile 25-30 km mesafe kat edebilen Swemo Q100 akülü tekerlekli sandalye 8 km/sa hıza ulaşabilirken, 5 kademeli hız ayarına sahiptir. Kaptan koltuklu akülü sandalye modeli ayarlanabilir baş desteği ve sırt yatar akülü tekerlekli sandalye olmasıyla oldukça konforlu bir modeldir. Açılabilir, yukarıya doğru hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının, tekerlekli sandalyeden yatak ve araba gibi alanlara yan transferini mümkün kılan ve kolaylaştıran Swemo Q 100 akülü sandalye topuk destekli, yükseklik ayarlı ayaklıkları ile kullanıcı konforunu en üst noktaya çıkartırken; ayaklıklarının çıkarılabilir olmasıyla asansör gibi dar alanlarda dönüş kabiliyetini arttırır ve depolama sırasında da alan tasarrufu sağlar. Kaptan koltuklu akülü sandalye modelleri arasında en ucuz akülü sandalye modellerinden olan Swemo Q100 Akülü Tekerlekli Sandalye, oldukça talep gören bir modeldir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.