Tekerlekli Sandalye Bağışçılarına Özel Yerli Üretim Poylin P100 Tekerlekli Sandalye

Türkiyenin ilk seri üretime geçilmiş ve %100 YERLİ ÜRETİM tekerlekli sandalyesi olan Poylin P100E ekonomik tekerlekli sandalye hem uygun fiyatı hem de yüksek kalitesiyle tekerlekli sandalye bağışı yapmak için en ideal modeller arasında yer almaktadır. 07 May 15:50

Tekerlekli Sandalye Bağışçılarına Özel Yerli Üretim Poylin P100 Tekerlekli Sandalye

Türkiyenin ilk seri üretime geçilmiş ve %100 YERLİ ÜRETİM tekerlekli sandalyesi olan Poylin P100E ekonomik tekerlekli sandalye hem uygun fiyatı hem de yüksek kalitesiyle tekerlekli sandalye bağışı yapmak için en ideal modeller arasında yer almaktadır. Standart ekose kumaş yerine daha şık, konforlu ve dayanıklı bir döşeme sistemi kullanılan Poylin P100E, kompozit jantları ve çelik gövde yapısı ile de son derece dayanıklı ve sağlam bir modeldir. Hastaneler, kurumlar, belediyeler ve tekerlekli sandalye bağışları için ideal bir model olan Poylin P100E, tamamen yerli üretim olmasının yanı sıra 2 YIL ÜCRETSİZ YEDEK PARÇA GARANTİSİne de sahiptir. Ucuz tekerlekli sandalye fiyatına sahip bir model olan P100E tekerlekli sandalye, Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı için de oldukça uygun bir modeldir. Müge Anlı programına tekerlekli sandalye bağışı yapmak için ise aşağıda iletişim bilgileri bulunan Tekerlekli Sandalye Dünyası şubeleri ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.