Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Engelli insanlar için büyük öneme sahip olan tekerlekli sandalye fiyatları bir çok faktörden etkilenmektedir. 05 Kas 2020 16:59

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Engelli insanlar için büyük öneme sahip olan tekerlekli sandalye fiyatları bir çok faktörden etkilenmektedir. Tekerlekli sandalyelerin özellikleri ile ya da yapımında kulanılan malzemesinin kalitesi ile doğru orantılı olarak tekerlekli sandalye fiyatları da iniş ve çıkış göstermektedir. Örneklemek gerekirse tekerlekli sandalye fiyat farkının ilk göze çarptığı ayrım sandalyenin manuel ya da akülü sandalye olmasıdır. Manuel tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyelere göre çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Manuel tekerlekli sandalye fiyatları sandalyenin lastiklerinin dolgu teker olup olmaması, kasasının demir dograma yada alüminyum oluşuyla bağlantılı olarak kendi içinde de fiyat farklılıkları göstermektedir. Akülü sandalye fiyatları ise motorun gücü, akünün kullanım süresi, hızı gibi etkenlerle değişim göstermektedir. Engelli insanlar tekerlekli sandalye alırken tekerlekli sandalye fiyatları maddi olarak kendilerine uygun olsa da, aldıkları ürünün rahat ve uzun vadeli kullanıma uygun olmasınada önem vermekteler. Akülü Sandalyede insanların aradığı en önemli ve ortak özellik güvenli ve kaliteli ürün almış olmaktır.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.