Tekerlekli Sandalye Minderi

Tekerlekli sandalye minderi , tekerlekli sandalye kullanıcıları için özenle ve dikkatle seçmesi gereken bir konudur. Bilindiği üzere omurilik felçlilerde “bası yarası” çok sık rastlanan bir durum. Bunu önleyici çeşitli marka ve model havalı minderler bulu 06 Kas 2020 10:27

Tekerlekli Sandalye Minderi

Tekerlekli sandalye minderi , tekerlekli sandalye kullanıcıları için özenle ve dikkatle seçmesi gereken bir konudur. Bilindiği üzere omurilik felçlilerde “bası yarası” çok sık rastlanan bir durum. Bunu önleyici çeşitli marka ve model havalı minderler bulunmakta. Tekerlekli Sandalye minderinden beklenen en önemli özelliklerden birisi kullanıcıdan bağımsız ideal bir postür oluşturmasıdır. Ayrıca hava geçiren olmalı ve dezenfeksiyona da imkan verebilmelidir. Dekübit ülseri (bası yarası) oluşumunu engelleyici minderler uzun saatler oturma zorunluluğu olan kişilerin tercih etmesi gereken minder modeli olmalıdır. Antidekübitis ürünler, yatağa bağımlı, uzun süre oturarak ya da yatarak tedavi gören hastalarda bası yarası (dekübit ülseri) oluşumunu engellemek veya halihazırda yarası olan kişilerin iyileşmesini hızlandırmak amacıyla kullanılır. Basınç dağılımını sağlayarak kan akışını düzenlemesi, rahat ve düzgün bir oturuş/yatış pozisyonu sunması, kullanıcılara tercih ettikleri konforu sağlar. Minderler ayarlanabilir, hafif, yıkanabilir, onarılabilir, hava sirkülasyonlu olma özelliklerine sahiptir. Saatler boyu güvenli ve konforlu bir şekilde tekerlekli sandalyede oturmak isteyenler için, yüksek profilli minder modellerini seçmeleri gerekmektedir.
 

Akülü Tekerlekli Sandalye, Manuel Tekerlekli Sandalye ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.