Türkiye'nin İlk %100 Yerli Üretim Tekerlekli Sandalyesi Poylin P100 Stoklarda!

Türkiye'nin seri üretime geçilmiş ve tamamen %100 YERLİ ÜRETİM olan ilk tekerlekli sandalyesi Poylin P100E manuel tekerlekli sandalye stoklarda. 2 yıl boyunca ÜCRETSİZ YEDEK PARÇA GARANTİSİ verilen Poylin P100E ekonomik tekerlekli sandalye, hem tekerlekli 07 May 12:45

%100 YERLİ ÜRETİM  Poylin P100E Tekerlekli Sandalye Stoklarda

Türkiye'nin seri üretime geçilmiş ve tamamen %100 YERLİ ÜRETİM olan ilk tekerlekli sandalyesi Poylin P100E manuel tekerlekli sandalye stoklarda. Standart ekose tasarım yerine oldukça şık bir şekilde tasarlanmış olan Poylin P100E ekonomik tekerlekli sandalye; dayanıklılığı, kalitesi şıklığı ve fiyatı ile oldukça öne çıkmaktadır. Üst düzey dayanıklılığının yanı sıra 2 yıl boyunca ÜCRETSİZ YEDEK PARÇA GARANTİSİ verilen Poylin P100E ekonomik tekerlekli sandalye, hem tekerlekli sandalye bağışçılarının hem de kullanıcıların son derece memnun kalacağı bir modeldir. Çelik gövde yapısına sahip olan Poylin P100E tekerlekli hasta sandalyesi, üst düzey dayanıklılığa sahiptir. Kalitesinin yanı sıra ucuz fiyatı ile de öne çıkan model, aynı zamanda yüksek kalitesiyle tekerlekli sandalye bağışçılarının yönelebileceği ürünlerin başında gelmektedir. Tamamen yerli üretim olan Poylin P100E ekonomik tekerlekli sandalye anti-bakteriyel döşemesi sayesinde uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunun önüne geçerken, kompozit jantları ile dayanıklılığı üst seviyededir. Paslanmaya dayanıklı gövde yapısı sayesinde oldukça uzun ömürlü bir model olan Poylin P100E tekerlekli hasta sandalyesi bunun yanı sıra uygun tekerlekli sandalye fiyatına da sahip olmasıyla; hastaneler, kurumlar, belediyeler ve tekerlekli sandalye bağışçıları tarafından tercih edilebilecek ilk ürünler arasında yer almaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.