Ulises Evo Engelli Çocuk Puseti

Serebral palsi, spastik paralizi ve spina bifida gibi rahatsızlıklara sahip olan çocuklar için tasarlanan Ulises Evo Engelli Çocuk puseti, kolay katlanabilir ve hafif alüminyum gövde yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolay bir modeldir. 13 Nis 2021 16:05

Ulises Evo Engelli Çocuk Puseti 

Serebral palsi, spastik paralizi ve spina bifida gibi rahatsızlıklara sahip olan çocuklar için tasarlanan Ulises Evo Engelli Çocuk puseti, kolay katlanabilir ve hafif alüminyum gövde yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolay bir modeldir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir olması sayesinde, tüm gün kullanıma olanak sağlar ve kullanıcının sürekli doğru pozisyonda oturabilmesine yardımcı olur. Böylece, duruş bozuklukları ve skolyoz gibi rahatsızlıkların oluşumunun ve var olan duruş bozukluklarının ilerlemesinin önüne geçer. Ulises Evo Engelli Çocuk Pusetinin yüksekliği ayarlanabilir baş desteği sayesinde, baş kontrolünü sağlayamayan çocuklara gerekli desteği sağlar. Ulises Evo Engelli Puseti, 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde hem sürüş esnasında gerekli olan güvenliği sağlamakta hem de vücut kontrolü kısıtlı olan kullanıcıların vücudunu sabitleyebilmeyi sağlamaktadır. Kilitlenebilir fren sistemi sayesinde dik yokuşlarda dahi kullanımı oldukça kolay olan Ulises Evo Engelli Pusetinin güçlendirilmiş havalı tekerlekleri, patlamalara veya herhangi bir darbeye karşı dayanıklıdır. 360 derece dönebilen tekerleri sayesinde yüksek manevra yeteneğine sahip olan model aynı zamanda son derece konforludur. Ayarlanabilir ayak plakası uzunluğu ve açısı sayesinde hem konforu hem de kullanım ömrü uzatılmış olan Ulises Evo Engelli Puseti, kolay ve rahatlıkla katlanabilir yapıda olması sayesinde en küçük bagajlara bile kolaylıkla sığabilmektedir. 4 beden ve birçok renk seçeneğine sahip olan model, birçok kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.