Wollex 8001-16 Trio Engelli Çocuk Puseti

COVID-19 Korona Virüsü, Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Maalesef hayat neredeyse durma noktasına gelmiştir. Bu zorlu süreci atlattıktan sonra da engelli çocuklarımızın rahat etmesi bizler için son derece önemlidir. Spina Bifida, Serapral 11 Nis 2020 13:35

Wollex 8001-16 Trio CP Engelli Çocuk Puseti 

 
 
COVID-19 Korona Virüsü, Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Maalesef hayat neredeyse durma noktasına gelmiştir. Bu zorlu süreci atlattıktan sonra da engelli çocuklarımızın rahat etmesi bizler için son derece önemlidir. 
 
Spina Bifida, Serapral Palsi (CP) ve diğer engelli çocuklarımız için tasarlanmış, iç ve dış kullanıma uygun olan Wollex 8001-16 Trio Engelli Çocuk Puseti pediatrik özel bir modelimizdir. İç ve dış alanlarda rahatlıkla kullanılabilir, sökülebilir modüler bir sisteme sahiptir.
 
Çocuğumuzun güvenliği için çapraz kemer sistemi bulunmaktadır. Abdüktör bloğu mevcuttur ve çocuğumuzun kasılmalarını kısmen engellemektedir. Baş desteği ve tutma barı diğer modellerde ekstra özellik olarak sunulmaktadır. Ayarlanabilir kol tutma yeri ve fren sistemi ile refakatçilere kolay kullanım imkanı sağlar.  Max 60 kg taşıma kapasitesi ve 150 cm boy desteği ile bir çok çocuğumuza hitap eden Wollex 8001-16 Trio CP Engelli Çocuk Pusetimiz uzun süre de kullanım sağlar.
 
Detaylı bilgi için uzman ekip arkadaşlarımıza danışabilirsiniz.
 
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.