Wollex 8001-16 Trio Engelli Çocuk Puseti

Wollex 8001-16 Trio Engelli Çocuk Puseti; Spina Bifida ve Serabral Palsi gibi hastalıklara sahip olan çocuklar başta olmak üzere engellilerin günlük yaşamda rahat vakit geçirmelerini sağlamak için tasarlanmış bir engelli çocuk pusetidir. 23 Mar 2021 17:50

Wollex 8001-16 Trio Engelli Çocuk Puseti

Wollex 8001-16 Trio Engelli Çocuk PusetiSpina Bifida ve Serabral Palsi gibi hastalıklara sahip olan çocuklar başta olmak üzere engellilerin günlük yaşamda rahat vakit geçirmelerini sağlamak için tasarlanmış bir engelli çocuk pusetidir. İç ve dış kullanıma uygun olan Wollex 8001-16 Trio Serebral Palsi Engelli Çocuk Puseti, hava alabilen konforlu anti-bakteriyel kumaşı sayesinde kolayca temizlenebilmektedir. Alüminyum şasesi sayesinde oldukça dayanıklıdır ve yeterli uzunluktaki refakatçi itme kolu ile kullanması refakatçiler açısından da son derece konforlu olan model, son derece güvenli bir fren sistemine sahiptir. Çapraz kemer sistemi, bacak arası abdüktörü, baş desteği ve tutma barı gibi özellikleri standart olarak bulunduran Wollex 8001-16 Trio CP Çocuk Puseti içerisinde bulunmaktadır. Çapraz kemer sistemi sayesinde kullanıcıyı sabitlemeyi ve doğru oturma pozisyonunu alabilmesini sağlayan model, aynı zamanda yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. 60 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan ürün, sırt yatma özelliği sayesinde konfor seviyesini oldukça yükseltmektedir. Wollex 8001-16 Trio CP özel çocuk puseti tilt özelliğine de sahiptir. Tilt pozisyonu sayesinde kalça bölgesinde biriken ağırlığı ve baskıyı vücuda yayan Wollex 8001-16 engelli çocuk puseti bu sayede uzun süreli kullanımlardan dolayı oluşabilecek bası yaralarını önüne geçer ve kan dolaşım ile sindirim sistemlerinin çalışmasına yardımcı olur. Sırt yatma ve tilt özelliği sayesinde tüm gün kullanıma uygun olan Wollex 8001-16 Trio CP engelli çocuk puseti aynı zamanda kullanıcı için doğru oturma pozisyonunu sağlamaya yardımcı olan yan destekleri ile skolyoz oluşumuna ve var olan duruş bozukluklarının ilerlemesine engel olur.

 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Tekerlekli Sandalye Dünyası, vizyonu ve misyonu doğrultusunda hız kesmeden yenilikleri siz değerli müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Tekerlekli Sandalye Dünyası; bütün ürün gruplarını, onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata ve kaliteye siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Manuel tekerlekli sandalyeler, akülü tekerlekli sandalyeler, engelli çocuk pusetleri, havalı yataklar, hasta yatakları, banyo ve tuvalet sandalyeleri, hasta taşıma liftleri, bastonlar, değnekler ve birçok farklı ürün çeşitleri ile Tekerlekli sandalye dünyası 3 farklı noktada hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.