Wollex Armstrong Ayağa Kaldıran AKülü Tekerlekli Sandalye

Akülü Tekerlekli Sandalyelerin en fonksiyonlu modeli olan ayağa kaldıran ve bir çok özel fonksiyona sahip olan armstrong modeli . 14 Oca 2019 00:00

Wollex Armstrong Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye 

Armstrong Akülü Sandalye modelimiz iç mekan ve dış mekan kullanımı için uygun olan ve her iki kullanım alanında da kullanıcının başka hehangi bir kimseye ihtiyaç duymadan bütün ihtiyaçlarını karşıyalabilecek bir modeldir. Armstrong akülü tekerlekli sandalye modelimiz özellikle iç mekan kullanımında ayağa kaldırma özelliği sayesinde kişinin mutfak ve dolap yükseliğine erişimini sağlar. Aynı zamanda ayağa kaldırma özelliği kişinin sürekli oturma durumunda kalça kısmına olan basıncı azaltır ve vücuttaki kan dolaşımını düzeli bir şekilde sağlar.
 
Armstrong ayağa kaldıran akülü sandalyemizin bir başka hayatı kolaylaştıracak özelliği ise koltuğunun kolçaklarını yukarıya doğru kaldırdıktan sonra öteleme özelliği (kaydırma özelliği) dir. Bu özellik sayesinde kişi sandalyesinden koltuğune veya başka bir transfer noktasına vücut kognitif fonksiyonları yerinde ise kendi başına daha kolay bir şekilde transfer olabilecek .
 
Armstrong ve birçok akülü tekerlekli sandalye modelimizi Kadıköy ve Beylikdüzü Mağazalarımızda görüp deneyimleyebilirsiniz ..
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.