Wollex Ateş Ölçer

Wolex ateş ölçer yeni nesil teknolojisi ile dizayn edilmiş temassız termometredir. Algılama sistemi ile kullanıcının ateşini vücuda temas etmeden rahat ve hızlı bir şekilde ölçmektedir. 06 Kas 2020 10:11

Wollex Ateş Ölçer

Wolex ateş ölçer yeni nesil teknolojisi ile dizayn edilmiş temassız termometredir. Algılama sistemi ile kullanıcının ateşini vücuda temas etmeden rahat ve hızlı bir şekilde ölçmektedir. Ergonomik dizaynı kullanım esnasında rakatlık ve konfor sağlamaktadır. Wollex temassız ateş ölçer deri ile hiçbir şekilde temas etmediği için hastanın uyurken dahi rahatsızlık vermeden ateşinin ölçmenizi sağlar. Wollex ateş ölçer 3 saniye gibi kısa bir zamanda ölçümü gerçekleştirmektedir. Bu da çocuklarda ateş ölçme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Kısa sürede ve deriye temas etmeden çocuğunuzun ateşini çocuğunuz fark etmeden ölçme imkanına artık sahipsiniz. Çevre ısısından etkilenmeden vücut sıcaklığını ölçmek için özel dizayn edilmiştir. Heimmann sıcaklık dedektörü sayesinde kesin sonuç verir. Sıcaklık sensörleri ile donatılmış, Alman teknolojisiyle üretilmiştir. Wollex ateş ölçer ölçüm bittiğinde sesli alrım ile sizin ayarladığınız ateş derecesine gelindiğinde size sesli olarak uyarı vermektedir. Işıklı / ışıksız ortamlarda kullanıma uygundur. Diğer ateş ölçerlerde olduğu gibi çıkan sonucu okumak veya aleti uygun konuma getirmek için odanın ışığını yakmak gibi sıkıntılardan sizi muaf tutmaktadır. Wollex ateş ölçer ile çocuğunuzun  ya da hastanızın bulunduğu odanını ışığını dahi yakmadan ateş derecesini öğrenebilirsiniz. Cihaz tek tuşla ayarlanmakta ve kapama tuşuna ihtiyaç duymamaktadır. Wollex ateş ölçer her yönüyle konforlu, pratik ve çok güvenilir bir cihazdır. 
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve akülü tekerlekli sandalye fiyatları ve manuel tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.