Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye

Covid 19 virüsü maalesef Mart ayından bu yana Ülkemizi etkilemiştir. 65 yaş üzeri vatandaşlarımız, engellilerimiz ve birçok kişi evlerinden çıkamaz duruma gelmiştir. Havaların ısınması ve Covid 19 virüsünün Ülkemizi terk etmesi sonrasında birçok engelli 05 May 15:15

Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye 

Covid 19 virüsü maalesef Mart ayından bu yana Ülkemizi etkilemiştir. 65 yaş üzeri vatandaşlarımız, engellilerimiz ve birçok kişi evlerinden çıkamaz duruma gelmiştir. Havaların ısınması ve Covid 19 virüsünün Ülkemizi terk etmesi sonrasında birçok engellimiz ve yaşlılarımız da dışarı çıkmak isteyecektir. Bu durumda kendilerine yardımcı olmak için Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye uygun ürünlerden bir tanesidir.
Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye çelik katlanmaz gövdesiyle oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. 4 kademeli olarak sırt yatar özelliği, ekstra oturma ve sırt minderi kullanıcının konforunu sağlamaktadır. 130 kg taşıma kapasitesine sahip olan Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye büyük tekerlekleri, amortisör sistemi ve güçlü motorları sayesinde engebeli yollarda kullanıcının sarsılmadan rahat gitmesini sağlar. 85 kg ağırlığında olan Wollex B500 modelimiz 2x45 ah deep cycle akülere ve 2x250 W motor gücüne sahip olduğu için 25-30 km erim mesafesine sahiptir. Çıkarılabilir kolçaklar ve ayaklıklar, öne doğru yatırılabilen sırtlık sayesinde ürün depolamada kolaylık sağlar.
Daha detaylı bilgi için uzman ekip arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                     
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.