Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye Stoklarda!!

Çelik gövde yapısından oluşan Wollex B500 akülü tekerlekli sandalye, hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için oldukça kullanışlı ve ekonomik akülü sandalye modellerindendir. 03 Kas 2020 17:30

Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye

Çelik gövde yapısından oluşan Wollex B500 akülü tekerlekli sandalye, hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için oldukça kullanışlı ve ekonomik akülü sandalye modellerindendir. Çelikten üretilmiş olan Wollex B500 akülü sandalye toplam 85 kg ağırlındayken, maksimum taşıma kapasitesi ise 130 kg'dir. 14" yumuşak silikon dolgu olan arka tekerleri ve 9" yumuşak dolgu olan ön tekerlekleri ile konforlu bir sürüş garanti eden Wollex akülü sandalye ön tekerinde 3 kademe yükseklik ayarı yapılabilme imkanı da vardır. 2 x 450 W değerindeki motoru ve 2 v 45 Ah değerindeki aküleri ile maksimum 25 km yol katedebilen Wollex B500 akülü tekerlekli sandalye 8 km/sa hıza ulaşabilirken, 5 kademeli hız ayarı mevcuttur. Oturma yeri ve sırt şiltesi oldukça kolay temizlenebilen ve leke tutmayan kumaştan imal edilen Wollex W500 akülü tekerlekli sandalye, oturma yerindeki minder ile konforunu üst seviyede sağlarken, ayarlanabilir skolyoz kemerleri ile sırt şiltesi sertliğini ayarlama imkanı da sunmaktadır.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.