Wollex Jetline Design Refakatçi Akülü Sandalye

Wollex Jetline Design Refakatçi Akülü Sandalye, kullanıcıların beklenti ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Wollex Jetline-Design Refakatçi Sürüşlü Akülü Tekerlekli Sandalye çelik gövde yapısı ile son derece dayanıklı bir modeldir. 08 Tem 2021 13:20

Wollex Jetline-Design Refakatçi Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex Jetline Design Refakatçi Akülü Sandalye, kullanıcıların beklenti ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Akülü sandalyeyi kendi başına kullanamayan kullanıcıların ve yanında bulunan refakatçilerin hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştıran  Wollex Jetline-Design Refakatçi Sürüşlü Akülü Tekerlekli Sandalye, refakatçi kontrollü joystick ve refakatçinin girebileceği bölme ile elini kullanamayan, kasılmaları olan ve ileri yaştaki kullanıcılar göz önünde bulundurularak şık ve yüksek konforda dizayn edilmiştir. Wollex Jetline-Design Refakatçi Sürüşlü Akülü Tekerlekli Sandalye çelik gövde yapısı ve  9" yumuşak gri silikon dolgu ön teker, 14" yumuşak gri silikon dolgu arka teker ile son derece dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Tekerleklerinin dolgu olması ile darbelere karşı dayanıklıdır, patlama gibi bir sorun teşkil etmez. 2 adet 500W 24V DC Motor ve 2 adet 70 AH aküleri ile ortalama 30-35 km kadar erim mesafesine sahiptir. 5 kademeli hız ayarı ile maximum 6 km/h' a ulaşmaktadır.12 derece tırmanma açısı ile yokuşlardan zorlanmadan çıkabilir, engebeli alanlarda bile konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Standart akülü sandalyelere kıyasla oturma alanının 50 cm olması ile geniş beden kullanıcılara da hitap eden Wollex Jetline-Design Refaketçi Sürüşlü Akülü sandalye 250 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Arkadan refakatçi sürüşlü akülü sandalyede, refaketçi için ayrılan hazneye refakatçi girerek joystick yardımı ile konforlu bir sürüş sağlar. Elektromanterik fren sistemi ile refaketçi elini joystickden çektiği anda otomatik olarak sandalye durmaktadır, yokuşda dahi durduğunuz takdirde ilerleleme yapmamaktadır. Kullanıcı güvenliği göz önünde bulundurularak ayarlanabilir emniyet kemerine sahip olan Wollex Jetline-Design Refaketçi Sürüşlü Akülü Tekerlekli Sandalye temizlemesi oldukça kolay bir modeldir; oturma ve sırt şiltesi hava alabilen, antibakteriyel kumaştan imal edilmiştir.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.