Wollex P100 Akülü Tekerlekli Sandalye

Çelik şasesi ile dayanıklı bir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Wollex P100 Akülü Tekerlekli Sandalye, 60 kilogram ağırlındadır ve 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. 03 Kas 2020 17:40

Wollex P100 Akülü Tekerlekli Sandalye

Çelik şasesi ile dayanıklı bir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Wollex P100 Akülü Tekerlekli Sandalye, 60 kilogram ağırlındadır ve 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. Katlanabilir ve demonte edilebilir yapısı ile kolaylıkla taşınıp depolanabilmekte olan Wollex P100 akülü engelli sandalyesinin kolçakları çıkartılabilir özelliktedir. Hareketli kolçak yapısı sayesinde kullanıcının yatak ve araba gibi alanlara yan transferini mümkün kılan bu akülü hasta sandalye simodeli Wollex P100 akülü tekerlekli sandalye bu pratikliğini çıkartılabilir ayaklıklarıyla arttırmasıyla depolaması ve taşıması kolay bir akülü sandalye modelidir. Havalı arka ve silikon dolgu ön tekerlekler ile rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sağlayan Wollex P100 akülü engelli sandalyesinin joystick'i her sağ el için uygundur. Emniyet kemerine ek olarak elektromanyetik fren sistemine de sahip olan bu Wollex tekerlekli sandalye, aynı zamanda düşmeyi engelleyici anti-tipper tekerleriyle de kullanıcının güvenliğini üst seviyede sağlıyor. 2 x 200W motoruyla hem iç hem dış alan kullanımlarında ideal bir sürüş sağlayan Wollex P100 akülü tekerlekli sandalye, maksimum 6 km/sa hıza ulaşabilirken, tam dolu aküleri ile 20 kilometreye kadar yol kat edebilmektedir. Anti bakteriyel döşemesi kullanıcının sağlığı için idealken, sırt ve oturma bölümünün konforu da üst düzeydedir.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, Wollex tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.