Wollex W210 E Tekrar Stoklarda!

Standart manuel tekerlekli sandalye modellerinde refakatçi fren sistemi ile fark yaratan Wollex W210 E tekerlekli sandalye stoklara tekrardan giriş yapmıştır. 120 kg taşıma kapasitesi olan Wollex W210-E engelli sandalyesi, 22 Eki 2020 18:09

Wollex W 210 E Manuel Tekerlekli Sandalye Stoklarda!

Standart manuel tekerlekli sandalye modellerinde refakatçi fren sistemi ile fark yaratan Wollex W210 E tekerlekli sandalye stoklara tekrardan giriş yapmıştır. 120 kg taşıma kapasitesi olan Wollex W210-E engelli sandalyesi, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve tüketiciler tarafından çok beğenilen bir tekerlekli sandalye modelidir. Dolgu tekerlekleri sayesinde iç ve dış ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Ekose kumaş kaplaması ile şık olmasının yanı sıra emniyet kemerleri ve fren düzeneği sayesinde güvenli bir sürüş sağlar. Ayaklık yüksekliğinin ayarlanabilmesi sayesinde çok konforlu olan bu manuel tekerlekli sandalye modelinin kolçakları sabittir. Sağlam şaseli ve garantili olmasının yanısıra uygun ve ekonomik tekerlekli sandalye modellerinden biridir.

 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler ve Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.