Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz katlanmaz şaseye sahip, tasarımı ile oldukça da konforlu bir ürünümüzdür. 2x40 Amper akü ve 400 W motor gücüne sahip olduğu için oldukça güçlüdür. Dış mekanlarda ve iç mekanda kullanıma uygundur. 20-25 km er 18 Nis 2020 15:25

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye Yeniden Stoklarda…

 

Zor geçirilen bu günlerde de en çok sorulan Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz yeniden stoklarımıza girmiştir. Çok fazla tercih edilen Wollex W123 Akülü Tekerlekli özelliklerine göre de son derece uygun fiyatlı bir akülü sandalyedir.

 

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz katlanmaz şaseye sahip, tasarımı ile oldukça da konforlu bir ürünümüzdür. 2x40 Amper akü ve 400 W motor gücüne sahip olduğu için oldukça güçlüdür. Dış mekanlarda ve iç mekanda kullanıma uygundur. 20-25 km erim mesafesi vardır. 12 derece tırmanma açısı olup, 6 km/sa hıza ulaşabilmektedir. 120 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. Engelliler ve yürüme güçlüğü çeken kişiler için özel tasarlanmıştır. Wollex W123 modelimizin ayarlanabilir ve kaldırılabilir kolçakları bulunur. Ayak koyma yerleri çıkarılabilir durumdadır. Ön ve arka tekerlekler yumuşak silikon dolgudan yapılmıştır. Çelik gövde yapısı mevcuttur. Katlanabilir sırtlık bulunmaktadır. 

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası showroom mağazaları aracılığı ile ulaşabileceğiniz bu ürünlere en uygun fiyata ve kaliteye sahip olabilmek için uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ürün görsellerini daha detaylı incelemek isterseniz Tekerlekli Sandalye Dünyası resmi internet sayfasını ve sosyal medya sayfalarını takip edebilir daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz ürüne rahatlıkla karar verebileceksiniz.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                      
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.