Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye

Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti – Wollex firmamızın değerli çalışanı Özgür Yıldız, bugün Beylikdüzü mağazamızı ziyaret etti. Yeni gelen ürünleri tanıttı ve Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye hakkında bilgilendirme yaptı. Bu nazik ziyaretinden dolayı 04 Şub 2019 00:00

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye

 
Teknopor İç ve Dış Ticaret Ltd Şti – Wollex firmamızın değerli çalışanı Özgür Yıldız, bugün Beylikdüzü mağazamızı ziyaret etti. Yeni gelen ürünleri tanıttı ve Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye hakkında bilgilendirme yaptı. Bu nazik ziyaretinden dolayı Özgür Yıldız Bey’e teşekkür ederiz.
 
Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye modeli katlanmaz şaseye sahip bir ürünümüzdür. Şık tasarımı ile oldukça da konforludur. 2x40 Amper akü ve 400 W motor gücüne sahip olduğu için oldukça güçlüdür. 120 kg taşıma kapasitesi vardır. Dış mekanlarda kullanıma uygundur. 20-25 km erim mesafesi vardır. 12 derece tırmanma açısı olup, 6 km/sa hıza ulaşabilmektedir. Engelliler ve yürüme güçlüğü çeken kişiler için özel tasarlanmış olan bu ürünümüz ithaldir. Wollex W123 modelimizin ayarlanabilir ve kaldırılabilir kolçakları bulunur. Ayak koyma yerleri çıkarılabilir durumdadır. Ön ve arka tekerlekler yumuşak silikon dolgudan yapılmıştır. Çelik gövde yapısı mevcuttur. Katlanabilir sırtlık bulunmaktadır. 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.