Wollex W165-S Enjoy Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W165-S Enjoy Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, güçlendirilmiş motor sistemleri ile en yüksek performansa sahip arazi tip akülü sandalye modellerindendir. 12 Ağu 18:10

Wollex W165-S Enjoy Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W165-S Enjoy Akülü Tekerlekli Sandalye modeli, güçlendirilmiş motor sistemleri ile en yüksek performansa sahip arazi tip akülü sandalye modellerindendir. 2 adet 450 W motor ve 2 adet 75 AH jel aküleri ile 50 km menzile sahiptir. En uzun erim mesafesine sahip akülü araçlar arasındadır. Wollex W165-S Enjoy Ağır Akülü Sandalye, engebeli alanlarda ve zorlu yol şartlarında mükemmel bir performans sergilemektedir. Kullanıcı konforu üst düzeyde gözetilerek, dizayn edilmiştir. Baş destekli, ergonomik sırt ve oturma şiltesi ve joystick ile sırt ve ayak açısı ayarlanabilir. Bir çok akülü sandalyeden farklı olarak tilt özelliğine sahiptir. Joystick yardımı ile kademeli olarak tilt pozisyonuna geçebilen Wollex W165-S Enjoy Arazi Tip Akülü Tekerlekli Sandalye, uzun süre oturmaktan dolayı kalça bölgesinde biriken ağırlığı vücuda yayarak kan dolaşım ve sindirim sistemlerinin daha sağlıkla çalışmasına yardımcı olur. Konfor ve dizaynı üst düzeyde olmakla birlikte emniyet sistemi de son derece güvenlidir. Elektomanyetik fren sistemi sayesinde kullanıcı elini joystickten çektiği an otomatik olarak durmaktadır ve bu fren sistemi sayesinde yokuşlarda dur-kalk hareketleri sırasında kaydırma yapmaz. Wollex W165-S Enjoy Elektrikli Tekerlekli Sandalye geriye devrilmeyi engelleyici anti tipperları ve profesyonel emniyet kemer sistemi ile son derece güvenli bir kullanım sunar. Güçlü süspansiyon sistemi sayesinde, darbeleri emerek kullanıcıya hissettirmez, uzun yollar katettiğinde dahi kullanıcı rahatsız olmadan, keyif alarak sürebilir. Sınıfının en güçlü ve konforlu modellerinden olan Wollex W165-S Enjoy Akülü Engelli Sandalyes modeli engebeli alanlarda veya gezmeyi seven uzun yol giden kullanıcılarımızın en çok tercih ettiği sandalye modellerindendir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.