Wollex W466 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye Yeniden Stoklarda

Wollex W466, alüminyum alaşımlı iskelet yapısı ile kolay ve pratik kullanım sağlar. Hasta transferini kolaylaştırmak amacıyla çıkartılabilen kolçak ve ayaklıklara sahiptir. Silikon arka ve ön tekerlekleri ile konforlu sürüş imkanı sağlamaktadır. Hem iç me 2019-02-07

Wollex W466 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye Yeniden Stoklarda

 

Wollex W466 Alüminyum manuel tekerlekli sandalye uzun zamandan sonra yeniden stoklara girmiştir. Wollex W466 alüminyum yapısı sayesinde hafif bir sandalyedir. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kullanıcının transferini sağlamak için çıkarılabilir kolçaklar ve ayaklıklar mevcuttur. Arka ve ön tekerler silikon dolgu tekerdir ve yumuşak olmasından dolayı da konforlu sürüş imkanı sağlamaktadır. Hem iç mekan, hem dış mekan için uygun olan Wollex W466 manuel tekerlekli sandalyemizin 120 kg taşıma kapasitesi vardır. Baş desteği olmayan kullanıcılar için opsiyonel baş desteği de mevcuttur.

 
Wollex W466 tekerlekli sandalyede sırtlık ve oturma kısmında terletmeyen kumaşlar mevcuttur ve 5 cm yüksekliğinde ergonomik oturma minderi vardır. Mekanik gri gövde yapısı ve siyah oturma şilteleri bulunmaktadır. Refakatçi kullanımına uygun olarak geliştirilmiş elcikler mevcuttur. Katlanabilmesi sayesinde ve bas-çıkar arka tekerler sayesinde birçok aracın bagajına rahatlıkla sığmaktadır. 
 
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.