Wollex WG-M698 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Wollex W698 banyo ve tuvalet sandalyesi alüminyum şaseye sahip olmasıyla paslanma yapmaz. Tilt özelliği bulunan Wollex W698 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, üst vücut kontrolü kısıtlı olan kullanıcıların banyo ve WC gibi ıslak zeminlerde daha güvenli kullanım 27 Ağu 17:10

Wollex WG-M698 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Wollex WG-M698 banyo ve tuvalet sandalyesi alüminyum şaseye sahip olmasıyla paslanma yapmaz. Oturma yerinin anti-bakteriyel ve poliüretan yapıya sahip olmasıyla su geçirmez, koku ve bakteri oluşumuna engel olur. Bu sebeple daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Tilt özelliği bulunan Wollex WG-M698 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, üst vücut kontrolü kısıtlı olan kullanıcıların banyo ve WC gibi ıslak zeminlerde daha güvenli kullanımını sağlamaktadır. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda kalça kısmında biriken basıyı vücuda yayarak bası yaralarının oluşmasının önüne geçecek şekilde üretilen Wollex WG-M698 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, 120 kilo taşıma kapasitesiyle birçok engelli vatandaşa hitap etmektedir.  Wollex WG-M698 tekerlekli banyo ve tuvalet sandalyesi hareketli kolçakları sayesinde kullanıcının koltuk, yatak, araba gibi alanlara yandan transferini kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra baş desteği yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması bu tekerlekli banyo ve tuvalet sandalyesinin konforunu daha üst noktaya taşımaktadır. Ayaklıklarının çıkartılabilir özellikte olmasıyla da hem daha pratiktir hem de depolama esnasında daha az yer kaplamaktadır. Altındaki lazımlık aparatı çıkartıldığında standart klozetlere yanaştırılabilen bu engelli tekerlekli banyo ve tuvalet sandalyesi 4 tekerinde de bulunan fren kilit sistemiyle ekstra güvenlikli bir banyo ve tuvalet sandalyesidir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.