Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti

Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti; transfer konusunda zorluk yaşayan engelli, yaşlı, kilolu veya yatalak hastaların yataktan tekerlekli sandalye, koltuk gibi alanlara transferini sağlamasıyla kullanıcılarının hayatını oldukça kolaylaştırmaktad 29 Nis 16:45

Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti

Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti; transfer konusunda zorluk yaşayan engelli, yaşlı, kilolu veya yatalak hastaların yataktan tekerlekli sandalye, koltuk gibi alanlara transferini sağlamasıyla kullanıcılarının hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Refakatçinin herhangi bir güç uygulamasına gerek kalmaksızın rahatça kullanabilmesi için tasarlanmış olan Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti, hem iç hem dış alanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca, paslanmaz krom gövde yapısı sayesinde kullanıcının liftin üzerinde banyo yapmasına olanak tanımaktadır. Wollex WG-L500 hasta taşıma ve transfer lifti 120 kg’ya kadar olan hastaları taşıyabilmektedir. Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti; 2 adet oturma şiltesine sahip olmasıyla, kullanıcıyı transfer ederken, manuel tekerlekli sandalye halinde üzerinde vakit geçirilebilen ve  aynı zamanda tuvalet şiltesiyle kullanıldığında banyo tuvalet sandalyesi olarak da kullanılabilen, klozete yanaşabilir hasta taşıma lifti modelidir. Kullanıcı; liftin üzerindeyken banyo ihtiyacını giderebilir ve  araba, yatak, tekerlekli sandalye gibi alanlara transferi rahatlıkla sağlanabilir. Motor koruma kılıfı sayesinde banyo esnasında motoru kapatarak ıslak alanda kullanıma imkan sunmaktadır. Üst düzey güvenlik sistemi sayesinde kullanımı oldukça güvenli olan Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti; ön demir paneli, sırt paneli ve emniyet kemeri sayesinde kullanıcının düşmesini veya kaymasını engellemektedir. Kumanda sistemi sayesinde yükseklik ayarı yapma imkanı sunmasının yanı sıra şarj edilebilir olması sayesinde kablosuz olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca, demonte gövde yapısı sayesinde çok yer kaplamamaktadır. Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti; engelli kullanıcıların günlük hayattaki transferini son derece kolaylaştırarak, hem kullanıcıların hem derefakatçilerinin hayat konforunu arttırmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.