Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Transfer Lifti

Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Transfer Lifti engelli, yaşlı, kilo sorunu olan, yatalak hastaların transferini ve yanındaki refakatçilerin hayatını kolaylaştırmak adına tasarlanmış bir lift sistemidir. 05 Tem 14:00

Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Lifti

Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Transfer Lifti engelli, yaşlı, kilo sorunu olan, yatalak hastaların transferini ve yanındaki refakatçilerin hayatını kolaylaştırmak adına tasarlanmış bir lift sistemidir. Hastanın yanında bulunan yardımcı olan kişiler sürekli hastayı kaldırıp indirmelerinde dolayı ilerleyen zamanlarda sağlık problemleri yaşayabilmekteler. Ayrıca hastanın da yanlış pozisyonda tutulmasından dolayı bu durum ileriki yıllarda hastaya ciddi sağlık problemleri olarak dönebiliyor. Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Lifti sayesinde refakatçi herhangi bir enerji harcamadan hastanın transferini rahatlıkla sağlayabilir ve aynı zamanda transfer işlemi hasta için doğru pozisyonda yapıldığı için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez. Hasta, yataktan tekerlekli sandalyesine, koltuğa veya lavaboya rahatlıkla transferini sağlayan Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Transfer Lifti, fırın boya sistemine sahip olması sayesinde üzerinde duş almaya da son derece uygundur. 150 kilo taşıma kapasitesi ile kilo sorunu olan kullanıcılar da kullanabilmektedir. Kumanda sistemi ile yüksekliği ayarlanabilir olan Wollex WG-L510 Motorlu Hasta Taşıma Transfer Lifti oturma slinginin ayarlanabilir olması sayesinde hasta, rahat ettiği konumda yatar veya oturur pozisyonda alıp taşınabilimektedir. Demonte edilebilir gövde yapısı ile seyahat esnasında yanınızda taşıması ve depolaması son derece kolay bir modeldir.
  

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.