Wollex WG-M 699 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Banyo ve tuvalet sandalyeleri hareket kabiliyetleri kısıtlı bireylerin yaşam standartlarını daha konforlu hale getirebilmek amacıyla üretilmiş tekerlekli sandalye modelleridir. 11 Mar 16:45

Wollex WG-M 699 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi

Banyo ve tuvalet sandalyeleri; yürüme engeli olan hastaların, yaşlıların veya geçici süreliğine yürüme zorluğu çeken hastaların tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak adına üretilmiş manuel tekerlekli sandalye modelleridir. Kullanıcı ve kullanıcıya bakmakta olan kişilere kolaylık sağlamak adına birçok detay, klozetli tekerlekli sandalyelerde düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Genellikle alüminyum veya çelik gövde yapısına sahip olan bu tekerlekli sandalye modelleri ve daha birçok farklı model; Avcılar Tekelerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası Showroomlarında bulunmaktadır.

Alüminyum şaseye sahip Wollex WG-M 699 banyo tuvalet sandalyesi diğer tekerlekli sandalyelere göre daha hafiftir ve paslanma yapmaz. Oturma yerinin poliüretan yapısı sayesinde su geçirmez, koku ve bakteri üremesine yol açmaz. Bu sebeple ıslak alanlarda da kullanıma uygundur. Oturma yeri gibi kolçaklarının da poliüretan malzemeden üretilmiş olmasından dolayı kullanıcının sağlığı ve konforunu arttıran Wollex WG-M 699 lazımlıklı sandalyenin sırt kısmı su tutmayan, delikli bir kumaştan yapılmıştır ve ürünün sırt gerginliğini ayarlanabilmektedir. Altında bulunan kovası çıkartıldığında standart yükseklikteki klozetlere rahatlıkla yanaşabilen Wollex WG-M 699 klozetli sandalye, tekerleklerinin küçük boyutları sayesinde ev içerisinde oldukça kolay ve rahat bir kullanıma imkân sunmaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.