Wollex WG-M319-18 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M319-18 Tekerlekli Engelli Sandalyesi Alüminyum şaseden üretilmiş manuel tekerlekli sandalye modelidir. 120 Kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Wollex WG-M319-18 alüminyum manuel tekerlekli sandalye diğer sandalyelerden farklı kılan özelliği 06 Ara 2021 15:15

Wollex WG-M319-18 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M319-18 Tekerlekli Engelli Sandalyesi Alüminyum şaseden üretilmiş manuel tekerlekli sandalye modelidir. 120 Kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Wollex WG-M319-18 alüminyum manuel tekerlekli sandalye diğer sandalyelerden farklı kılan özelliği 6 tekerlekli bir sandalye modeli olmasıdır. Arkasında 4 teker olmasından dolayı dar alanlarda arkada bulunan 24’’ tekerlerini çıkararak arkada bulunan küçük tekerleri sayesinde en dar alanlarda bile kullanıcısına ve refakatçisine ekstra manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Dış kullanımlarda da arka büyük tekerlerini takarak kullanıma devam edilebilir. Anti bakteriyel kumaşa sahip olan Wollex WG-M319-18   tekerlekli hasta sandalyesi kullanıcısına oturma minderi sayesinde konfor sunmaktadır. Arka refakatçi frenleri sayesinde refakatçisinin sandalyeyi daha rahat kullanmasına ve her türlü yokuş ve eğimli yollarda sandalyeye daha hakim olmasına olanak sağlamaktadır. Çıkartılabilen ayaklıkları sayesinde asansör gibi dar alanlarda ekstra alan sağlamaktadır. Yan kolçaklarının yukarı doğru hareket edebilmesinden dolayı kişinin refakatçisini veya kendini yormadan sandalyeye ve sandalyeden transferlerinde ekstra kolaylık sağlamaktadır. Wollex WG-M319-18 engelli manuel tekerlekli sandalyesi hafif ve kolay katlanabilir olması sebebiyle depolama alanı olarak avantaj sağlamaktadır, Uzun süreli yolculuklarda dahi araçların bagajına çok rahat depolanabilir. Wollex WG-M319-18 manuel tekerlekli sandalye kullanıcısıına ve refakatçisine sunduğu özelliklerle tercih edilen ve beğenilen manuel sandalye modelleri arasında yer almaktadır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.