Wollex WG-M319 Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M319 manuel tekerlekli sandalye, alüminyum şaseye sahip olmasından dolayı yalnızca 15 kg ağırlığa sahip olup oldukça hafif manuel tekerlekli sandalye modellerindendir. Wollex WG-M319 tekerlekli engelli sandalyesi, 120 kilogram taşıma kapasitesin 31 May 18:10

Wollex WG-M319 Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M319 manuel tekerlekli sandalye, alüminyum şaseye sahip olmasından dolayı yalnızca 15 kg ağırlığa sahip olup oldukça hafif manuel tekerlekli sandalye modellerindendir. 120 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan Wollex WG-M319 tekerlekli engelli sandalyesi, hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kullanıma uygundur. Arka tekerleklerin bas çıkar özelliğine sahip olması, depolama ve taşımada kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda; arkasında bulunan 2 küçük tekerlek sayesinde, arka büyük tekerlekleri çıkardıktan sonra da kullanmak mümkündür. Bu özelliği sayesinde manevra yeteneği oldukça arttırılabilen Wollex WG-M319 tekerlekli hasta sandalyesi, özellikle iç mekanlarda kullanımı oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayarlanabilir kolçakları kullanıcının yemek masası gibi eşyalara yanaşmasına uygun olabilecek şekilde tasarlanmış olan Wollex WG-M319 manuel tekerlekli sandalye antibakteriyel oturma minderi ve sırt minderinin uzun süreli kullanımlarda bakteri üretimi yapmamaktadır, yıkanabilir olması da kolay temizlenmesini sağlamaktadır. Çıkarılabilir ayaklıkları sayesinde asansör gibi dar alanlara rahatlıkla sığabilmektedir. Refakatçi kullanımına da uygun olan Wollex WG-M319 tekerlekli sandalye; basamak atlatma, el tutamaçları ve refakatçi frenine sahiptir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.