Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi

Engelli ve yaşlı bireylerin gündelik hayatta en önemli ihtiyaçları arasında bulunan ürünlerden birisi, tuvalet ve banyo sandalyeleridir. Birçok çeşidi bulunan banyo ve tuvalet sandalyeleri arasında, Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi alış 04 May 2020 16:30

Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi

Engelli ve yaşlı bireylerin gündelik hayatta en önemli ihtiyaçları arasında bulunan ürünlerden birisi, tuvalet ve banyo sandalyeleridir.  Birçok çeşidi bulunan banyo ve tuvalet sandalyeleri arasında, Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo Tuvalet Sandalyesi alışagelmiş banyo tuvalet sandalyelerinde olmayan baş boyun desteği ve tilt özelliği üst gövde kontrolünü tam sağlayamayan engelli, yaşlı veya hasta bireylerimiz için uygun banyo tuvalet tekerlekli sandalyesidir. 130 kg taşıma kapasitesi ile birçok vatandaşımıza hitap etmektedir.  Poliüretan malzemeden üretilmiş olan oturma yeri ve sırtlık yapısı sayesinde sıvı geçirmez özelliktedir. Hasta banyo tuvalet sandalyesi, tilt özelliği mevcuttur. Yani tilt dediğimiz özellik sandalyenin geriye doğru yatma özelliğidir. Bu özellik sayesinde ürünü kullanan engelli veya yaşlı bireyin banyoda daha rahat yıkanmasına, temizliğinin daha iyi şartlarda yapılmasına olanak sağlar.  Üründe dikkat çeken özelliklerden bir diğeri ise baş boyun desteğidir. Baş boyun desteği kullanıcının isteğine göre aşağı ve yukarı ayarlanabilir durumdadır. Engelli banyo tuvalet sandalyesi üzerinde saçları yıkama gibi durumlarda kullanıcı ve refakatçiye çok kolaylık sağlamaktadır. Hareketli kolçak yapısı sayesinde kullanıcıya transfer kolaylığı sağlamaktadır. Oturma alanının altında bulunan portatif klozet, kullanıcının tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra rahatça çıkarılıp temizlenebilir durumdadır. 15kg ağırlığı bulunan, Wollex WG-M698 Tekerlekli Tuvalet Banyo Sandalyesi, Alüminyum şase yapısı ve hafifliği ile depolama ve taşımada da siz kullanıcılarımıza kolaylık sağlamaktadır. 4 tekerlekte de fren olması kullanıcı güvenliği için son derece önemli bir özelliktir. 57 cm toplan genişliği ile ev içerisinde dar alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir.
Tekerlekli Sandalye Dünyasının bütün showroomlarında görebileceğiniz bu modele en uygun fiyata ve kaliteye sahip olmak isterseniz, uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, web sitemiz üzerinden modeli inceleyebilir ve mağazamıza gelerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.
 
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.