Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi 

Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi  kullanıcıların ihtiyaçları ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, alüminyum şasesi sayesinde oldukça hafiftir. 16 Haz 2021 17:20

Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi  

Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi  kullanıcıların ihtiyaçları ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Tilt özelliğine sahip olan Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, böylece uzun süreli kullanımlardan kaynaklanabilecek olan, ağırlık ve baskının kalça bölgesinde birikmesini önleyerek bası yarası oluşumlarına engel olur ve hem sindirim hem kan dolaşım sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına önemli katkıda bulunur. Sahip olduğu baş desteği ile kullanıcının konforunu arttıran Wollex WG-M698 Klozetli Tekerlekli Sandalye, yukarıya doğru hareketli, kaldırılabilir kolçakları sayesinde kullanıcının tekerlekli sandalyeden koltuk veya yatak gibi eşyalara transferini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Çıkartılabilir ayaklıkları ile dar alanlarda manevra kabiliyetini arttıran Wollex WG-M698 Hasta Tuvalet Sandalyesi, aynı zamanda depolama esnasında da alandan tasarruf sağlar. Üzerinde banyo yapılabilen model, aynı zamanda klozete de yanaşabilmektedir. Antibakteriyel oturma yeri ve sırtlığı ile bakteri oluşumlarının önüne geçen Wollex WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi, alüminyum gövde yapısı sayesinde daha hafiftir ve 120 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.