WOLLEX WG-M699 TEKERLEKLİ BANYO VE TUVALET SANDALYESİ

Alüminyum şaseye sahip Wollex WG-M 699 banyo tuvalet sandalyesi diğer tekerlekli sandalyelere nazaran daha hafiftir ve paslanma yapmaz. Oturma yerinin poliüretan yapıya sahip olmasından dolayı su geçirmez, koku ve bakteri üretimi yapmaz. Bu sebeple ısla 18 Şub 2022 17:35

WOLLEX WG-M699 TEKERLEKLİ BANYO VE TUVALET SANDALYESİ

Banyo ve tuvalet sandalyeleri hareket kabiliyetleri kısıtlı bireylerin yaşam standartlarını daha konforlu hale getirebilmek amacıyla üretilmiş sandalyelerdir. Bu sandalyeler kişilerin tuvalet ihtiyaçlarını banyoya gitmeden bulundukları yerde giderebilmesi, banyo yaptırılırken oturarak yorulmamaları ve kayıp düşmemeleri için tasarlanan tekerlekli sandalyelerdir. Alüminyum ve çelik şaseli olarak iki grupta sınıflandırabileceğimiz bu tekerlekli sandalyelerin hemen hemen hepsini Avcılar Tekelerlekli Sandalye Dünyasi, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarımızda görmeniz mümkündür.

Alüminyum şaseye sahip  Wollex WG-M 699 banyo tuvalet sandalyesi diğer tekerlekli  sandalyelere nazaran daha hafiftir ve paslanma yapmaz. Oturma yerinin poliüretan yapıya sahip olmasından dolayı su geçirmez, koku ve bakteri üretimi yapmaz. Bu sebeple ıslak alanda kullanıma uygundur. Islak alanda kullanıldıktan sonra kurulamaya geren olmayan bir tekerlekli sandalyedir. Oturma yeri gibi kolçaklarınında poliüretan malzemeden üretilmiş olmasından dolayı kullanıcının sağlığı ve konforu her açıdan düşünülmüştür. Sırt kısmı su tutmayan, delikli bir kumaştan yapılmış olan bu tekerlekli sandalyenin sırt gerginliğini ayarlamak mümkündür. Alt kısmındaki kovayı çıkartıp klozete geri geri yanaştırma özelliğine sahip Wollex WG-M699  tekerlekli tuvalet banyo  sandalyesinin kullanım şeklini kullanıcının isteği belirler. Tekerleklerinin boyutu sayesinde ev içi kullanımına uygun olan bu tekerlekli sandalye, 50 cm genişliği sayesinde de her kapıdan kolaylıkla geçebilir. Kilitlenebilir arka tekerlekleri ve hareketli ayaklığı sayesinde kişinin başka bir yere transferini kolaylaştırır.

Banyo tuvalet sandalyesinden, akülü sandalyelere; hasta karyolalarından, merdiven inme-çıkma cihazlarına kadar bütün ürünleri görebileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak Avcılar Tekelerlekli Sandalye Dünyasi, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası şubelerimizden Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargoyla hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve size en uygun tekerlekli sandalyeyi uzman satış danışmanlarımızdan destek alarak seçmek için aşağıdaki numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri

KADIKÖY                                         BEYLİKDÜZÜ                                           BAHÇELİEVLER

(0542) 570 75 75                              (0532) 153 00 36                                       (0537) 521 30 00

(0216) 541 01 46                              (0212) 873 63 36                                       (0212) 505 05 30

(0216) 541 01 76                              (0212) 873 63 37                                       (0212) 505 05 30

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.