Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatör

Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatör, alüminyum yapısı sayesinde yalnızca 7 kilogram ağırlığa sahiptir. 120 kg taşıma kapasitesine sahip olan Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatörün dolgu ön ve arka tekerleri, darbelere ve patlamalara karşı dayanıklıdır. 03 Ağu 17:00

Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatör 

Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatör, alüminyum yapısı sayesinde yalnızca 7 kilogram ağırlığa sahiptir. Kullanıcıların beklentileri ve istekleri doğrultusunda tasarlanmış oldukça dayanıklı bir rollatör modeli olan Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatör; yaşlı,  yürüme zorluğu çeken, engelli, kilo problemi olan, dengesini sağlamakta zorlanan kullanıcıların günlük hayatını son derece kolaylaştırır. 120 kg taşıma kapasitesine sahip olan Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatörün dolgu ön ve arka tekerleri, darbelere ve patlamalara karşı dayanıklıdır. Oturma bölgesi sayesinde, yorulduğu zaman kullanıcının oturup dinlenmesine de olanap sunan model  80 ile 92 cm arasında yükseklik ayarına sahiptir. Wollex WG-R968'in ön tarafında bulunan çantası sayesinde kişisel eşyaları veya markete, pazara, alışverişe çıkıldığında eşyalar rahatlıkla taşınabilmektedir. Baston tutma yeri de olan Wollex WG-R968 Alüminyum Rollatör boyutları ve kolay katlanabilir yapısı sayesinde, en küçük bagajlara dahi kolaylıkla sığmaktadır ve depolaması da son derece kolaydır.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.