Wollex WG-W924 Frenli Walker

Wollex WG-W924 Yürüteç modelimiz hem çocuk hem de yetişkin kullanıcılar için uyumlu bir modelimizdir. Ayarlanabilir yükseklik ve genişlik sayesinde çocuğunuzla birlikte büyüyebilen bir yürüteçtir. Kalça desteği ile dizlerde boşalma olduğu zaman veya herh 10 Oca 2019 00:00

Wollex WG-W924 Yürüteç (Frenli Walker)

Wollex WG-W924 Yürüteç modelimiz hem çocuk hem de yetişkin kullanıcılar için uyumlu bir modelimizdir. Ayarlanabilir yükseklik ve genişlik sayesinde çocuğunuzla birlikte büyüyebilen bir yürüteçtir.  Kalça desteği ile dizlerde boşalma olduğu zaman veya herhangi bir düşme tehlikesinde kişinin düşmesini önler ve ekstra güven sağlar. Bunların dışında yürüyüş aparatına sahip olan W924 ayakların birbirine dolanmasını ve karışmasını önler böylelikle yürümede de ekstra kolaylık sağlar.
 
Wollex WG-W924 de kullanıcının güvenliği üst düzeyde tutulmuştur. 6 teker özelliği, fren sistemi ve kalça desteği sayesinde kullanıcı düşme – devrilme tehlikesi yaşamaz. Ameliyat sonrası rehabilitasyon egzersizlerinde, çocuk felci, serebral palsi gibi yürüme zorluğu çeken hastaların yürümeye başlamasında yardımcı olur. Metal alaşımlı katlanabilir şasesi ile dilediğiniz yere götürebileceğiniz bir modelimizdir.
 
Güçlü ve dayanıklı WG-W924 Frenli Walker 75 kg a kadar taşıma kapasitesi, 1.75 e kadar boy desteklemektedir. Böylelikle kullanıcının farklı yükseklik gereksinimleri karşılamaktadır. Frenli el tutamaçlarının sadece yüksekliği ayarlanmaz, yükseklik ile birlikte dilerseniz kullanıcının boyuna göre tutamaçlar ileri - geri ve sağa - sola doğru da ayarlayabilirsiniz.
 
Wollex WG-W924 Yürüteç (Frenli Walker) ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan linklerden uzman ekibimize ulaşabilir ya da ürünü inceleyebilirsiniz..
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.