Wollex WG-W941 Pediatrik Walker

Wollex WG-W941 Pediatrik Walker; ortopedik, nörolojik, gelişimsel ve fizyolojik olarak rahatsızlıkları bulunan çocuklar için tasarlanmış, yürümelerine yardımcı olan ters walker modelidir. 06 Ağu 2021 17:30

Wollex WG-W941 Pediatrik Walker

Wollex WG-W941 Pediatrik Walker; ortopedik, nörolojik, gelişimsel ve fizyolojik olarak rahatsızlıkları bulunan çocuklar için tasarlanmış, yürümelerine yardımcı olan ters walker modelidir. Yürümekte zorluk çeken, selebral palsi, spastik paralizi ve spina bifida gibi rahatsızlıklara sahip olan çocuklar için oldukça kullanışlı bir model olan Wollex WG-W941 Ters Walker, hem iç hem dış mekanda kullanıma uygun olarak tasarlanmış kaymaz tekerlekleri, aynı zamanda sarhoş ve düz teker olarak kullanılabilmektedir. Yüksekliği ayarlanabilir olan Wollex WG-W941 Pediatrik Çocuk Walker 130 cm boya kadar kullanılabilmektedir. Pelvik desteğinin ayarlanabilir özellikte olup çocuğun ölçülerine göre ayarlanabilir olması ile bel kısmını kavrayarak çocuğun sağa ve sola devrilmesini engelleyerek dik pozisyonlandırma sağlar. Aynı zamanda oturak kısmı da olası durumda çocuğun düşmesini engelleyerek daha güvenli kullanım sağlar. Alüminyum yapıda olan Wollex WG-W941 Pediatrik Walker yalnız 4.3 kilogram ağırlığa sahiptir ve kolaylıkla katlanabilir olması ile hem taşıması hem depolaması son derece kolay bir modeldir. 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.