Wollex WG-W945 Pediatrik Walker Gait Trainer

Gelişmekte olan teknoloji manuel tekerlekli ve akülü tekerlekli sandalyelerin yanında çocuk-yetişkin pediatri ürün gruplarını da yakından etkilemiş ve birçok model raflarda yerini almıştır. 02 Kas 2019 11:50
 

Wollex WG-W945 Pediatrik Walker Gait Trainer

 
Gelişmekte olan teknoloji manuel tekerlekli ve akülü tekerlekli sandalyelerin yanında çocuk-yetişkin pediatri ürün gruplarını da yakından etkilemiş ve birçok model raflarda yerini almıştır.
 
Wolllex WG-W945 te bu yeni modeller arasında yerini almış bir modeldir. Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomlarında görebileceğiniz bu model çift taraflı kullanım sağlayan, kişiyi tamamen dengede tutabilen, yükseklik ayarlaması yapılabilen, kol dayama desteği ile kişiye sürüş esnasında oldukça güven veren bir modeldir. Bu tür pediatri ürününü ve muadillerini  Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası, Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyasında  her zaman görmek mümkün olabilmektedir.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarında görebileceğiniz onlarca marka arasında kendisine yer edinmiş pediatri modelleri sadece Wolllex WG-W945 ile sınırlı değildir. Bunun dışında yine WG-W944 Pediatrik Walker, WG-W943 Pediatrik Walker, WG-W942 Pediatrik Walker, WG-W941 Pediatrik Walker, WG-W940 Pediatrik Walker modellerini de görüp inceleyebilir ve uzman satış danışmanlarından profesyonel destek alabilirsiniz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.