Yeni Modelimiz Poylin P806 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye Stoklarda…

Uzun zamandır beklediğimiz YENİ Modelimiz Poylin 806 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye stoklarımıza girmiştir. Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye modelleri gerek hafifliği ile gerek küçüklüğü ile kullanıcıların tercih sebebidir. 30 Nis 2020 16:00

Yeni Modelimiz Poylin P806 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye Stoklarda…

Uzun zamandır beklediğimiz YENİ Modelimiz Poylin 806 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye stoklarımıza girmiştir. Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalye modelleri gerek hafifliği ile gerek küçüklüğü ile kullanıcıların tercih sebebidir.

 

Hafif alüminyum küçük tekerlekli refakatçi manuel sandalyeler, hem kullanıcıya hem de refakatçisine oldukça kolay kullanım imkanı sağlayan modellerdendir. 9 kg ağırlığında, 120 kg taşıma kapasitesine sahip olan Poylin P806 modelimiz alüminyum yapıya sahiptir. Açılabilir kolçaklar, anti bakteriyel 46cm genişliğinde oturma yapısı mevcuttur. Refakatçi freninin, emniyet kemerinin,  sırt kırılabilir özelliğinin oluşu ürünü farklı kılmaktadır.

 

Yeni ürünümüz Poylin P806 Refakatçi Kullanımlı Manuel Tekerlekli Sandalyemiz hem uygun fiyatıyla, hem de özellikleriyle son derece konforludur.

 
Poylin P806 Alüminyum Refakatçi Frenli Manuel Tekerlekli Sandalyeye sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilir, uzman satış danışmanlarımızdan destek alabilir ve istediğiniz her bir ürüne sahip olabilirsiniz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası İletişim Bilgileri
 
                                      
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.