Yeni Ürünümüz Wollex Wg-M957 Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M957 Pediatrik Tekerlekli Sandalye okul, rehabilitasyon merkezi ve ev gibi alanlarda çocuğunuz için oturma sistemi olarak da kullanabileceğiniz bir üründür. Çocuğunuzun oturuken ihtiyaç duyduğu tüm desteklerin olmasıyla çocuğunuzun güvenli oturm 21 Eki 2020 18:08

Yeni Ürünümüz Wollex Wg-M957 Pediatrik Tekerlekli SandalyeWollex WG-M957 Pediatrik Tekerlekli Sandalye okul, rehabilitasyon merkezi ve ev gibi alanlarda çocuğunuz için oturma sistemi olarak da kullanabileceğiniz bir üründür. Çocuğunuzun oturuken ihtiyaç duyduğu tüm desteklerin olmasıyla çocuğunuzun güvenli oturmasını sağlar ve vücut konumlandırması doğru yapılarak çocuğunuzda skolyoz oluşumunu önlemiş olursunuz. Çocuğunuzun otururken ihtiyaç duyduğu destekler ayak sabitleme bantları, bacak arası desteği, yelek tipi emniyet kemeri, omuz destekleri, baş desteği, yan destekler ve güvenlik için kilit fren sistemidir. Ayarlanabiir oturma genişliği, derinliği, sırt açısı, kolçak yüksekliği, baş desteği sayesinde çocuğunuzun boyu 150 cm olana kadar kullanabilirsiniz. Max 50 kg taşıma kapasitesi uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Refakatçı el tutamaçlarının ayarlanabilir olmasıylada kendi konforunuza göre ayarlayabilirsiniz.
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler ve Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.