Yenilenen Tasarımı ile Wollex W 213 Özellikli Manuel Sandalye Stoklarda..

Wollex W213 Manuel Sandalyede istediğiniz tüm özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Manuel tekerlekli sandalye modelimizde tuvalet aparatı, yemek masası, sırt yatma ve ayak kalkar özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerle konforunu ve kullanışlılığını son d 22 Eki 2020 18:23

Yenilenen Tasarımı ile Wollex W 213 Özellikli Manuel Sandalye Stoklarda..


Wollex W213 Manuel Sandalyede istediğiniz tüm özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Manuel tekerlekli sandalye modelimizde tuvalet aparatı, yemek masası, sırt yatma ve ayak kalkar özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerle konforunu ve kullanışlılığını son derece arttıran Wollex W213 tekerlekli sandalye tamamen sedye pozisyonu alabilen bir modeldir. 120 Kg taşıma kapasitesi olan Wollex W123 Özellikli Manuel tekerlekli Sandalye, kullanıcıya sandalyeden kalkmadan tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunmaktadır. Wollex W213 manuel sandalye, tuvalet aparatı bulunan, sırt yatar, ayak kalkar ve masası olan bir modeldir. Bu özellikleri sayesinde engelli ve yaşlı kişilerin saatlerce sandalye üzerinde oturmasına imkan sağlıyor. Çelik gövdeden oluşan bu modelin kalkabilen, çıkabilen ayak koyma yerleri ve çıkartılabilir kolçakları mevcuttur. Ön ve arka tekerlekleri dolgu olan bu engelli sandalyesinde masa da  bulunmaktadır. Bu sebeple kullanıcı sandalyeden kalkmadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
 
 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler ve Manuel Tekerlekli Sandalyeler

Koltuk değneğinden, akülü tekerlekli sandalyeye; boru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Beylikdüzü Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.
 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
.
 
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.