Yürüteçler (Rollatör,Walker)

Yürüteçler; tekerleksiz, iki tekerlekli, üç tekerlekli ve dört tekerlekli olmak üzere farklı şekillerde sınıflandırılmışlardır. Kişilerin yürüme güçlüklerine ve rahatsızlıklarına göre tercih edilebilen tekerlek modellerinin dört tekerlekli olan modellerin 23 Eki 2019 17:18

Yürüteçler (Rollatör,Walker)

 

     Tekerlekli Sandalye Dünyası showroomları birçok ürün çeşidini, üst düzey kalite ve en uygun fiyatlar ile siz değerli misafirlerine Kadıköy, Bahçelievler, Beylikdüzü  şubelerinde her daim hizmet vermektedir.

     Her türlü ihtiyaca cevap verebilen ürün yelpazesinin önemli bir grubunu da Rollatörler, Walker, Türkçe deyimi ile Yürüteçler oluşturmaktadır. Bu yürüteçler; tekerleksiz, iki tekerlekli, üç tekerlekli ve dört tekerlekli olmak üzere farklı şekillerde sınıflandırılmışlardır. Kişilerin yürüme güçlüklerine ve rahatsızlıklarına göre tercih edilebilen tekerlek modellerinin dört tekerlekli olan modellerinde kişi yorulduğu zaman yürütecin; Rollatörün, Walkerın oturma bölgesine oturabilmektedir.

     Freni olan oturma bölgesine sahip modeller 360 derece dönebilen tekerleri sayesinde kişiye oldukça rahat bir kullanım imkanı sağlar. Tekerleksiz olan modelleri de sürtünmeden dolayı olası bir kontrol kaybının önüne geçmiş olacaktır.

     3 ile 8 Kg arasında olan bu alüminyum rengarenk yürüteç grupları 120 Kg taşıma kapasitesine sahiptir. Oldukça portatif ve rahat katlanabilmesi de bu ürünlerin ne kadar faydalı olduğunun göstergesidir.

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.