ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı * TSE BELGELİ*

  • Marka : TSD
  • Ürün Kodu : TSDADN01
Yeni
- +

7 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Asansör bulunmayıp ve erişim engeli bulunan platformlarda kullanılan merdiven inme çıkma işlemini gerçekleştiren bir cihazdır . 120 Kg kadar taşıma kapasitesi bulunan bu cihaz yaşlı ve engellilerde bu erişim engelini tamamen ortadan kaldırıyor . Düz merdivenlerde , erişimini sağlayacağımız kişinin cihaza transferi yapıldıktan sonra emniyet kemerleri takılır güvenliği sağlanır. Refakatçinin herhangi bir fiziki kuvvet harcamadan sadece refakat ederek merdivenlerden inme çıkma işlemini gerçekleştirir .
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı * TSE BELGELİ*

 
Asansör bulunmayıp ve erişim engeli bulunan platformlarda kullanılan merdiven inme çıkma işlemini gerçekleştiren bir cihazdır . 120 Kg kadar taşıma kapasitesi bulunan bu cihaz yaşlı ve engellilerde bu erişim engelini tamamen ortadan kaldırıyor . Düz merdivenlerde, erişimini sağlayacağımız kişinin cihaza transferi yapıldıktan sonra emniyet kemerleri takılır güvenliği sağlanır. Refakatçinin herhangi bir fiziki kuvvet harcamadan sadece refakat ederek merdivenlerden inme çıkma işlemini gerçekleştirir .
 
Özellik Değer
Parça Rengi Gri
Tilt Özelliği Yok
Oturma Yeri Genişliği 44 cm
Muhteviyat Çelik
Ürün Ağırlığı 45 kg
Taşıma Kapasitesi 130 Kg
Şase Rengi Gri
Refakatçi Freni Yok

ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı * TSE BELGELİ*

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.