Almanya'dan Türkiye'ye Uzanan Eller

07.03.2019 tarihli haberimizde sizlere Almanya’daki değerli bağışçımız Gülden Durak ve gönüllü arkadaşlarından bahsetmiştik. Almanya’da yaptıkları kampanyaları Instagram ve sosyal medya hesaplarından duyurarak birçok kişiye ulaşmışlardır. 01 May 2019 00:00

Almanya'dan Türkiye'ye Uzanan Eller

 
07.03.2019 tarihli haberimizde sizlere Almanya’daki değerli bağışçımız Gülden Durak ve gönüllü arkadaşlarından bahsetmiştik. Almanya’da yaptıkları kampanyaları Instagram ve sosyal medya hesaplarından duyurarak birçok kişiye ulaşmışlardır. Bu güzel kampanyanın sonucunda da ihtiyaç sahiplerini mutlu etmişlerdir.  Bu sefer de bir teyzemizin ve bir kızımızın yüzünü güldürdüler.
 
Teyzemiz yaklaşık 90 kg ve yürüme zorluğu çekiyor. Kendisi mağazamızı ziyaret etti ve Jt 111A Akülü Tekerlekli Sandalye modelimizi denedi. Ürünü teyzemize teslim ettik ve çok mutlu oldu.
 
Kızımız 14 yaşında spastik engelli. Annesi zorluklarla hastaneye götürüp getiriyor. Kendisine en uygun olan Poylin P958 Tekerlekli Sandalye modelimizi annemizin kullanabilmesi için akülü tekerlekli sandalye olarak yeniledik. Ürünü kendisine teslim ettik. Her iki kullanıcımıza da hayırlı olsun diliyoruz.
 
Poylin P958 Tekerlekli Sandalye modelimiz vücut fonksiyonları kontrol etmekte güçlük çeken kullanıcılar için özel tasarlanmıştır. Özellikleri bu tip kullanıcılara göre diyazn edilmiştir. Ürün içerisinde bulunan Sırt yatar özelliği sayesinde kullanıcımızın vücudunun uzun süreli hareketsiz kalmasından dolayı oluşan rahatsızlıklarını gidermesi amacıyla tasarlanmıştır. Ürün refakatçi kullanımı için akülü tekerlekli sandalye olarak özel dizayn edilmiştir.
 
Sayın Gülden Durak hanıma ve gönüllü arkadaşlarına bu güzel çabalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendilerine destek olan herkese bizler de teşekkür ederiz. Her zaman destek için yanlarında olacağımızı bizlerin de hem kişi olarak hem de firma olarak destekleyeceğimizi sevinçle bildiririz.
 
Tekerlekli Sandalye Dünyası
www.tekerleklisandalyedunyasi.com
Satış Ekibi
Beylikdüzü Showroom Mağazamız için  +90 532 1530036
Kadıköy Showroom Mağazamız için  +90 542 5707575
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.