Türkiye Sakatlar Derneği Büyükçekmece

Yeni faaliyete geçmiş olan Türkiye Sakatlar Derneği Büyükçekmece Şubesi Başkanı Derya Nur Çebi, Başkan Yardımcısı Derya Kök, Değerli üyesi Feride Gelişli ve Mimaroba sakinlerinden çok değeri hayırsever vatandaşımız Fatma Yıldırım Hanımefendi ile birlikte 13 Şub 2019 00:00

Türkiye Sakatlar Derneği Büyükçekmece 

 
Yeni faaliyete geçmiş olan Türkiye Sakatlar Derneği Büyükçekmece Şubesi Başkanı Derya Nur Çebi, Başkan Yardımcısı Derya Kök, Değerli üyesi Feride Gelişli ve Mimaroba sakinlerinden çok değeri hayırsever vatandaşımız Fatma Yıldırım Hanımefendi ile birlikte Türkiye’nin en büyük mağazası olan Beylikdüzü mağazamızı ziyaret ettiler. Sayın Fatma Yıldırım tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 3 adet Poylin P 617 Banyo Tuvalet Sandalyesi bağışlandı. Sayın Feride Gelişli tarafından da Poylin P550 Alüminyum Hareketli Yürüteç ihtiyaç sahibine ulaştırıldı. Fatma Yıldırım Hanımefendiye ve Feride Gelişli Hanımefendiye teşekkür eder, hayırlarının kabul olmasını dileriz.
 
Poylin P 617 Banyo Tuvalet Sandalye modeli, oturma yeri yumuşak, kaymadan oturma ve yaslanma imkanı sağlamaktadır. Anti bakteriyel olması kullanıcı konforu ve rahatlığını sağlar. Ayakları çıkartılabilir, tekerlekleri bas-çıkar, kolçakları yukarı kalkar olması kullanıcıya rahatlık sağlar. Kaliteli, konforlu ve ekonomik fiyatlı bir üründür. Sandalyenin yaslanma bölümünde konforlu arka sırt pedi bulunmaktadır. Lazımlığı çıkarıldığı zaman manuel sandalye olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Ev içi ve ev dışı içi kullanımı için uygundur. 
 
Ürünümüzü detaylı incelemek için tıklayınız…
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.