Bir Bağışta Siz Yapın Engelleri Ortadan Kaldırın

Ülkemizde birçok engelli vatandaşımız günlük yaşamlarını idame ettirebilmeleri için manuel tekerlekli sandalye ya da akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duymaktadırlar. Sadece sandalyeler ile sınırlı olmayan bu ihtiyaç daha bir çok ürün grubunu kapsa 16 Eki 2019 16:43

Bir Bağışta Siz Yapın Engelleri Ortadan Kaldırın

     Ülkemizde birçok engelli vatandaşımız günlük yaşamlarını idame ettirebilmeleri için manuel tekerlekli sandalye ya da akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duymaktadırlar. Sadece sandalyeler ile sınırlı olmayan bu ihtiyaç daha bir çok ürün grubunu kapsamaktadır. Walker, baston, değnek, hasta yatağı, engelli bebek pusetleri, hasta taşıma lifti gibi.

     Ne yazık ki her engelli bireyimiz bu araçlara ve imkanlara sahip olamayabiliyor. Engelli insanlar açısından son derece önemli tekerlekli sandalye ve diğer ürün gruplarını bağış olarak kendilerine ulaştırmak, onların mutluluğunu paylaşmak çok güzel bir duygu olsa gerek.

     Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak İstanbul’da üç farklı lokasyonda hizmet veren (Kadıköy, Bahçelievler, Beylikdüzü) firmamız, siz değerli bağışçılarımızın bağışlarını en doğru, en hızlı ve bağışçılarımıza özel fiyatlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam etmektedir.

     Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak uzun yıllardır bağışçılarımız ile birlikte bağışlarımızı Müge Anlı ve Esra Erol aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktayız. Sizler de kendi belirleyeceğiniz bir kişiye ya da Müge Anlı, Esra Erol, ATV stüdyolarına bağış yapmak isterseniz, bütün showroomlarımızdaki uzman arkadaşlardan görüş, bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.