Almanya'dan Türkiye'deki Engellilere Tekerlekli Sandalye Bağışı

Değerli bağışçılarımız Ahu Vural ve Gülden Durak Hanım Almanya’da Tekerlekli Sandalye ihtiyaç sahipleri için kampanya başlatmıştır. Instagram ve sosyal medya hesaplarından bu kampanyayı duyurarak birçok kişiye ulaşmışlardır. Bu güzel kampanyanın sonucunda 2019-03-07

Değerli bağışçılarımız Ahu Vural ve Gülden Durak Hanım Almanya’da Tekerlekli Sandalye ihtiyaç sahipleri için kampanya başlatmıştır. Instagram ve sosyal medya hesaplarından bu kampanyayı duyurarak birçok kişiye ulaşmışlardır. Bu güzel kampanyanın sonucunda 40 adet yetişkin tekerlekli sandalye, 14 adet çocuk tekerlekli sandalyesi bağışlayarak 54 kişiye umut olmuşlardır. 2018 yılının Aralık ayından itibaren devam eden bu kampanya bugün ürünlerin Müge Anlı programına teslim olması ve Müge Anlınında yayında anons etmesi ile sonuçlanmıştır.

Yetişkin Tekerlekli Sandalye Bağışı için Wollex W809E Manuel Tekerlekli Sandalye, Çocuk Tekerlekli Sandalye Bağışı için ise Poylin P 970 Çocuk Tekerlekli Sandalye modelimiz seçilmiş ve bugün Müge Anlı – ATV Stüdyolarına teslim edilmiştir.

 

Sayın Gülden Durak ve Ahu Vural hanımlara bu güzel çabalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 40 Adet yetişkin tekerlekli sandalyesi ve 14 adet çocuk tekerlekli sandalye ile başlamış oldukları desteklerin daha da artarak büyüyeceğine inancımız tamdır. Kendilerine destek olan herkese bizlerde teşekkürü ederiz. Her zaman destek için yanlarında olacağımızı bizlerinde hem kişi olarak hem de firma olarak destekleyeceğimizi sevinçle bildiririz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

www.tekerleklisandalyedunyasi.com

Satış Ekibi

Beylikdüzü Showroom Mağazamız için  +90 532 1530036

Kadıköy Showroom Mağazamız için  +90 542 5707575

 

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.