Cat II Ayakta Dik Durma Sehpası

Alman menşeili olarak Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarında yerini alan cat II Ayakta Dik Durma Sehpası Serebral palsi, Beyin ve omurilik yaralanmaları, Kas hastalıkları ve felç, Nörolojik rahatsızlıklar, Skleroz (Multiple Sclerosis -SM-), Meningosel, 24 Şub 2022 15:20

Cat II Ayakta Dik Durma Sehpası

Alman menşeili olarak Tekerlekli Sandalye Dünyası mağazalarında yerini alan cat II Ayakta Dik Durma Sehpası Serebral palsi, Beyin ve omurilik yaralanmaları, Kas hastalıkları ve felç, Nörolojik rahatsızlıklar, Skleroz (Multiple Sclerosis -SM-), Meningosel, Genetik rahatsızlıkları olan kişiler için kullanıma uygundur.  Rehabilitasyon yardımcısı bu ayakta dik durma sehpası kullanıcının ister yüz üstü ister sırt üstü kullanarak sağlıklı  duruş pozisyonuyla uzun süre kullanımına uygun tasarlanmıştır. Ayarlanabilir baş desteği, yan destekleri ve ayak desteğiyle kullanıcının boyuna ve kilosuna göre küçültüp büyültme imkanı sağlar. Kemer destekleri sayesinde oldukça güvenli bir model olan Cat II Ayakta Dik Durma Sehpası 80-135 cm arasındaki çocuklar için kullanıma uygun bir modeldir ve 45 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Kullanıcının düz veya ters pozisyonda kullanımlarında ayarlanabilir diz ve bacak desteği ve ayarlanabilir ayak destekleri sayesinde doğru pozisyonlandırmayı sağlamak mümkündür. Doğru pozisyonlandırmanın sağlanabilmesi var olan kabiliyet bozukluklarının ilerlemesini önlemeyi sağlamaktadır. Ayrıca ayakta ve doğru pozisyonda dik durmak vücuttaki kan dolaşımın sisteminin doğru bir şekilde çalışmasına da yardımcı olmaktadır. Tamamen dik veya tamamen yatay pozisyonda kullanılabilecek şekilde tasarlanan cat II Ayakta Dik Durma Sehpası ayarlanabilen tilt açısı sayesinde istenilen eğimde kullanılabilir. Tüm bu özelliklere sahip cat II Ayakta Dik Durma Sehpası çocukların günlük rehabilitasyon süreçlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tekerleklerin frenli kilit sistemiyle evin içerisinde istenilen yerde kullanılabilen cat II Ayakta Dik Durma Sehpası hareket kabiliyetini kısıtlayıcı durum ve hastalıklara maruz kalan çocuklar için ideal bir modeldir.
 
Ayakta dik durma sehpalarından, merdiven inme çıkma cihazlarına; akülü tekerlekli sandalyelerden, hasta karyolalarına; rollatörlerden, manuel tekerlekli sandalyelere bir çok ürünü görüp inceleyebileceğiniz  Türkiye’nin en büyük showroomlarına sahip Tekerlekli Sandalye Dünyası, 3 farklı lokasyonda en uygun fiyat garantisiyle sizlere hizmet vermektedir. Detaylı ürün bilgisi ve teknik bilgi için aşağıdaki numaralardan Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası’na ulaşabilir, uzman kadrosuyla en uygun ürünü seçebilirsiniz.  

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA

(0532) 153 00 36

 (0212) 873 63 36

 (0212) 873 63 37

 

 KADIKÖY MAĞAZA

 (0542) 570 75 75

 (0216) 541 01 46

 (0216) 541 01 76

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.