Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için büyük öneme sahip olan tekerlekli sandalyelerin fiyatları, ürünün özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. 15 Nis 2021 15:50

Manuel Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için büyük öneme sahip olan tekerlekli sandalyelerin fiyatları, ürünün özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Tekerlekli sandalyenin manuel veya akülü olması tekerlekli sandalye fiyatlarında farklılığa yol açmaktadır. Her ne kadar fonksiyonelliğine göre fiyatları yükselebilse de manuel tekerlekli sandalye fiyatları, akülü tekerlekli sandalye fiyatlarına göre genellikle daha uygun olmaktadır.

Manuel tekerlekli sandalye modellerinin fonksiyonelliği ile fiyatları da doğru orantılıdır. Ürünün fonksiyonelliği arttıran özelliklerden başlıcaları; ayak kalkar özelliği, sırt yatar ve tilt özelliği, çıkartılabilir kolçak ve ayaklıklardır. Ürüne bu özellikler eklendikçe tekerlekli sandalye fiyatları da yükselmektedir. Bu sebeple, tekerlekli sandalye satın alımından önce hangi özelliklere ihtiyaç duyulduğu dikkatlice belirlenirse daha ekonomik tekerlekli sandalye modellerine yönelmek mümkündür. Fonksiyonelliği etkileyen özelliklere ek olarak ürünün -genellikle alüminyum veya çelik olmak üzere- muhteviyatı da fiyatına etki eden bir diğer faktördür. Alüminyum tekerlekli sandalye modelleri, çelikten üretilmiş modellere göre daha hafif, paslanmaya dayanıklı ve genel olarak daha dayanıklı olduklarından dolayı; çelik materyalden üretilmiş olan modeller daha ucuz tekerlekli sandalye fiyatlarına sahiptirler. 

 

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA

 

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.