Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye bir kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde multi-fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Ayağa kaldırma özelliğinin yanı sıra sırt yatırma, ayak kaldırma, ve asansör özelliklerinin de bulu 27 Kas 2021 10:45

Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye bir kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde multi-fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Ayağa kaldırma özelliğinin yanı sıra sırt yatırma, ayak kaldırma, ve asansör özelliklerinin de bulunduğu Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye baldır ve baş desteğinin de bulunmasıyla kullanıcı tüm gününü sandalyede geçirebilmekte, günlük aktivitelerini sandalyesi ile tamamlayabilmektedir. Bütün bu özelliklerini motora bağlı kumandası aracılığıyla ister refakatçisi isterse kendi tüm fonksiyonları kullanabilmektedir. Hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olan bu poylin Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Hasta Sandalyesi modeli 2x55 AH akülere, 2x450 W motor gücüne ve 40 km erim mesafesine sahiptir. 120 kg taşıma kapasitesine sahip bu akülü tekerlekli sandalye modelinde bütün fonksiyonlarda akülü sürüş sistemi kullanılabilmektedir. Gövde ve bacaklardaki emniyet kemerleri ve yine gövde ve bacaklardaki ön destekleri sayesinde güvenli bir kullanıma sahip olan Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Engelli Sandalyesi elektromanyetik fren sistemi sayesinde daha güvenli bir hale getirilmiştir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Banyo ve Tuvalet Sandalyeleri ve Diğer Ürünler

Koltuk değneğinden, banyo ve tuvalet sandalyesineboru tipi havalı yataktan, merdiven inme çıkma cihazına geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ilk ve en büyük tekerlekli sandalye mağazası olan Tekerlekli Sandalye Dünyası İstanbul’da Avcılar Tekerlekli Sandalye Dünyası, Bahçelievler Tekerlekli Sandalye Dünyası ve Kadıköy Tekerlekli Sandalye Dünyası olmak üzere 3 farklı noktada sizlere hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile bulunabilecek olan modeller hakkında daha detaylı, teknik bilgilere ve tekerlekli sandalye fiyatları bilgisine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim numaralarını arayarak uzman satış danışmanlarından destek alabilirsiniz.

 

Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mağaza İletişim Bilgileri 

 

AVCILAR MAĞAZA
 
 KADIKÖY MAĞAZA
 
BAHÇELİEVLER MAĞAZA
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.