G468 Pediatrik Cerebral Palsy Tekerlekli Sandalye

  • Marka : Golfi
  • Ürün Kodu : TSDG468
Yeni
- +

14 gün içinde iade kabul edilmektedir.

Bu üründe iade kabul edilmemektedir.

Yepyeni Golfi G468ile karşınızdayız. Türkiye'ye ilk defa bizler tarafından getirilen bu model serebral palsili diğer adıyla beyin felci rahatsızlığı olan çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Serebral Palsi belirtileri hafif veya şiddetli arasında geniş bir çeşitleri vardır ve bu durum kişiden kişiye değişir. Kas tonusun da aşırı sert ya da gevşek gibi değişikliler, titreme ve istemsiz hareketler gibi durumlarının hepsini göz önüne alarak tasarlanan Golfi buG468modelini çok büyük titizlikler ile doktor uzmanlar ve tüm annelerin fikrini alarak üretilmiştir. Çok hasar bir şekilde çalışarak bu sezonun en çok tercih edilenlerin arasında bulunmaktadır. Özel talepler üstüne getirilen bu modelin birçok ekstra gerekli malzemeler sunmaktadır. Bu modelimiz, çocukların uzun süre üstünde oturabileceği, yatabileceği hatta yemek yiyebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kumaş döşemesi oldukçayumuşaktır. Bu yumuşak hissin daha ilk dönemlerinde bile çok önem taşımaktadır. Çocuğun gelişimi için hayati önem taşıyan kumaş seçimi vücudun şeklini alarak fizyolojik yapıya destek sağlar. Vücut kemerli olup kullanıcı olan çocuğun öne doğru yanlara doğru düşmesini engellenir. Daha önce engelli çocuklar için tasarlanan pusetleri görmeyenler için belirtmek isterim ki baş aparatı ve vücut kemerinin birbirini tamamlayıcı aparatlar ile çocuk çok rahat eder. Baş aparatı sabitlemeye ve onun konforunu sağlarken kemer ise öne yanlara eğilmesinden tutun güvenliğine kadar çok önemli bir seç olduğu için lüks arabaların kullandığı kemer performansı ile eşdeğerdir. Aynı zamanda baş minderi bulunmaktadır. Yukarı aşağı boy ayarlaması yapılabilmektedir. Bu modelin taşıma kapasitesi ve kendi ağırlığı ile arasındaki fark ise şaşırtıcı, Golfi G486sağlamlığı ile ön plandır 17 kilogram ağrılığı karşılığına 90 kg taşıma kapasitesi. Golfi G486 yan destekleri bulunmaktadır tıpkı kemer ve baş aparatları gibi kullanıcıyı tamamen sabitler. Oturma alanının genişliği ve rahatlığının yanı sıra sırt ayarı kullanıcının oturuşuna göre yukarı aşağı ayarlanabilir. Fizyolojik yapısı için önemli olduğu kadar çocuğun gelişimi, yaş alması ile ayarlanır ve uzun süreli kullanılabilir hale gelir. Bu da sizler için uzun bir süre ayrı bir masraftan kaçınmanıza neden olur. Serebral Palsi rahatsızlığı olan bu çocukların uzun süre oturmaları nedeniyle tilt özelliği geliştirilmiştir. Aşama olarak ana kucağı pozisyonu alabilir bunun sayesinde ise çocuğunuzun kan dolaşımını da metabolizmayı da dengeleyecektir.
Favorilere Ekle
Bakanlık tarafından açıklanan yeni yasa gereği ürünlerimizin fiyatları kaldırılmıştır. Ürün hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için 0212 873 63 36 / 0216 541 01 46 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

G468 Pediatrik Cerebral Palsy Tekerlekli Sandalye

Yepyeni Golfi G468ile karşınızdayız. Türkiye'ye ilk defa bizler tarafından getirilen bu model serebral palsili diğer adıyla beyin felci rahatsızlığı olan çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Serebral Palsi belirtileri hafif veya şiddetli arasında geniş bir çeşitleri vardır ve bu durum kişiden kişiye değişir. Kas tonusun da aşırı sert ya da gevşek gibi değişikliler, titreme ve istemsiz hareketler gibi durumlarının hepsini göz önüne alarak tasarlanan Golfi buG468modelini çok büyük titizlikler ile doktor uzmanlar ve tüm annelerin fikrini alarak üretilmiştir. Çok hasar bir şekilde çalışarak bu sezonun en çok tercih edilenlerin arasında bulunmaktadır. Özel talepler üstüne getirilen bu modelin birçok ekstra gerekli malzemeler sunmaktadır. Bu modelimiz, çocukların uzun süre üstünde oturabileceği, yatabileceği hatta yemek yiyebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kumaş döşemesi oldukçayumuşaktır. Bu yumuşak hissin daha ilk dönemlerinde bile çok önem taşımaktadır. Çocuğun gelişimi için hayati önem taşıyan kumaş seçimi vücudun şeklini alarak fizyolojik yapıya destek sağlar. Vücut kemerli olup kullanıcı olan çocuğun öne doğru yanlara doğru düşmesini engellenir. Daha önce engelli çocuklar için tasarlanan pusetleri görmeyenler için belirtmek isterim ki baş aparatı ve vücut kemerinin birbirini tamamlayıcı aparatlar ile çocuk çok rahat eder. Baş aparatı sabitlemeye ve onun konforunu sağlarken kemer ise öne yanlara eğilmesinden tutun güvenliğine kadar çok önemli bir seç olduğu için lüks arabaların kullandığı kemer performansı ile eşdeğerdir. Aynı zamanda baş minderi bulunmaktadır. Yukarı aşağı boy ayarlaması yapılabilmektedir. Bu modelin taşıma kapasitesi ve kendi ağırlığı ile arasındaki fark ise şaşırtıcı, Golfi G486sağlamlığı ile ön plandır 17 kilogram ağrılığı karşılığına 90 kg taşıma kapasitesi.
Golfi G486 yan destekleri bulunmaktadır tıpkı kemer ve baş aparatları gibi kullanıcıyı tamamen sabitler. Oturma alanının genişliği ve rahatlığının yanı sıra sırt ayarı kullanıcının oturuşuna göre yukarı aşağı ayarlanabilir. Fizyolojik yapısı için önemli olduğu kadar çocuğun gelişimi, yaş alması ile ayarlanır ve uzun süreli kullanılabilir hale gelir. Bu da sizler için uzun bir süre ayrı bir masraftan kaçınmanıza neden olur. Serebral Palsi rahatsızlığı olan bu çocukların uzun süre oturmaları nedeniyle tilt özelliği geliştirilmiştir. Aşama olarak ana kucağı pozisyonu alabilir bunun sayesinde ise çocuğunuzun kan dolaşımını da metabolizmayı da dengeleyecektir.

 

Özellik Değer
Tilt Özelliği Var
Oturma Yeri Genişliği 30 cm
Muhteviyat Alüminyum
Ürün Ağırlığı 17 kg
Toplam Genişlik 40 cm
Toplam Uzunluk 91 cm
Arka Teker 8" PU Silikon Dolgu
Ön Teker 4'' Silikon Dolgu
Oturma Yeri Derinliği 32 - 52 cm
Oturma Yeri Yüksekliği 48 cm
Refakatçi Freni Var
Sırt Yüksekliği 62 cm
Toplam Yükseklik 102 cm

G468 Pediatrik Cerebral Palsy Tekerlekli Sandalye

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Rapid SSL, Visa, Mastercard, Maestro

©2018 tekerleklisandalyedunyasi.com tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.